Stínění podléhá barevným trendům. Jak vypadají ty současné?

Stínění podléhá barevným trendům. Jak vypadají ty současné?

Módní trendy přichází a zase odchází. Někdo si na ně potrpí, jiného nechávají v klidu. Pokud však patříte k lidem, kteří si libují ve změnách, nezapomeňte, že nejde jen o váš šatník. Trendy se mění také v oblasti bydlení a stínící technika není výjimkou. Základní koncept žaluzií a rolet zůstává stejný, ale mění se jejich barevné pojetí. Vůbec nevadí, že jste si stínění již pořídili – jakmile vás stávající podoba omrzí, udělejte krok kupředu a sáhněte po jiné barevné variantě! Rolety a žaluzie do oken mají nelehký úkol. Chrání nás před ostrými slunečními paprsky a zároveň musí vypadat dobře. Estetické hledisko není radno podcenit, protože okna tvoří nemalou část celkové plochy zdiva.

Skvělou volbou jsou rolety a japonské stěny

A co je právě moderní? Podle odborníků z CLIMAXu (největší výrobce stínící techniky v ČR) jsou velmi populární vnitřní látkové rolety a japonské posuvné stěny. Dokáží v interiéru navodit tu správnou atmosféru a přidají mu punc jedinečnosti. Jsou originální a hodí se do téměř každé domácnosti. Nejprodávanější barvy jsou béžová, písková a všechny odstíny šedé až po antracitovou. Podle institutu Pantone jsou momentálně trendy živé, lehké a zemité odstíny. Letošní sezóna se nese v duchu krásy a rozmanitosti přírody, relaxace pod širým nebem, fantazie a vitality. Top barvou je svěží zelená, protože působí uklidňujícím dojmem, oživuje oči a posiluje smysly.

Krok vedle neuděláte ani s barevnými žaluziemi

V nabídce CLIMAXu najdete látkové rolety v trendy barvách a vzorech – nechybí ani zmíněná zelená. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují, oživte své bydlení zbrusu novými žaluziemi. Český výrobce je nabízí v širokém spektru barevných variant. Další informace a inspirativní fotografie stylového stínění najdete na www.climax.cz.

Publikováno: 08. 05. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: barevné rolety | barevné žaluzie | trendy stínění