Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Pojištění

Chcete ušetřit 9 tisíc na povinném ručení?

Devět tisíc vám dnes zadarmo nikdo nedá. V době, kdy panuje všeobecné zdražování je každá příležitost, jak ušetřit, velmi vítaná. A když se jedná o úsporu ne v řádu několika set, ale tisíc, proč toho nevyužít? Pokud jste majitelem motorového vozidla a platíte povinné ručení, jistě vás již někdy napadlo, zda některá z pojišťoven nenabízí mnohem výhodnější povinné ručení, než je vaše stávající. Pokud se v oboru pojišťovnictví nevyznáte, je pro vás přímé srovnání jednotlivých produktů časově náročné.

Využijte aplikace, která vám umožní srovnat jednotlivá povinná ručení a ušetřete až 9 tisíc korun ročně. Kde ji najdete? No přeci na oblíbeném portálu topsrovnani.cz. Naleznete zde srovnání hojně využívaných finančních produktů, jakožto i povinného ručení. I vy můžete mít povinné ručení, které je skutečně výhodné. Ptáte se, jak na to?

Použití kalkulačky povinného ručení v praxi je velmi jednoduché, stačí zadat potřebné údaje do formuláře a odeslat jej. Kalkulačka povinného ručení poté vyhodnotí, které pojištění se pro vás jeví jako nejvýhodnější a nabídne vám několik alternativ. Na vás je, zda se rozhodnete vypovědět své staré povinné ručení a sjednáte si nové u jiné pojišťovny. Drtivá většina pojišťoven nabízí, že se o změnu pojišťovny postará za vás. Za těch pár minut přeci tak velká úspora stojí, nebo ne? Pokud si chcete udělat přehled v současném pojišťovnictví, podívejte se na portál České asociace pojišťoven.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *