Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Stěhování nemusí být noční můrou. Zkuste to s profesionály!

Znáte někoho, komu stěhování nevadí? Nebo dokonce někoho, kdo se na proces balení a vybalování, montáže a demontáže nábytku, nakládání a vykládání… vysloveně těší? Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat, nicméně za pomoci zkušených stěhováků to nebude tak horké. Své o tom ví lidé, kteří se obrátili na společnost Jumbo Stěhování s.r.o. Pokud budete v dohledné době měnit adresu i vy, měli byste spolupráci s profesionály zvážit. Ušetříte spoustu času, nervů a ve finále i peněz.

Jsou věci, které sami nepřestěhujete…

Pokud se vaše věci vejdou do několika igelitových tašek, ubezpečujeme vás, že se bez odborné pomoci dost dobře obejdete. Ale co když váš majetek čítá rozsáhlý inventář nábytku a dalšího zařízení? Možná máte i křídlo, repliku sochy Davida nebo jiné těžké předměty. Skutečně si troufnete na stěhování těžkých břemen sami?

Stěhováky z firmy Jumbo Stěhování hmotnostní a rozměrové limity neřeší. Hravě přemístí jakékoliv těžké a rozměrné břemeno a to nejen v rámci celé České republiky, ale i všech dalších členských států Evropské unie. Ještě předtím ale průběh akce detailně naplánují a sestaví pracovní plán, který zajistí hladký průběh stěhování.

Chcete se vyhnout balení věcí a demontáži nábytku?

Firma Jumbo Stěhování nabízí komplexní stěhovací služby od A do Z, respektive od zabalení věcí až po montáž nábytku přímo na nové adrese. Po domluvě také zajistí likvidaci věcí, které již nebudete potřebovat. A že jde o profesionály, kteří si poradí opravdu se vším, svědčí i služba stěhování strojů o hmotnosti až 300 tun.

Jumbo stěhováci přestěhují byt, firmu i celý sklad

Skutečně nezáleží na tom, jestli chcete bezpečně přestěhovat vzácné umělecké předměty nebo celý kancelářský komplex Specializovaná firma Stěhování Jumbo vlastní technický i pracovní potenciál, který ji umožňuje provádět stěhování bytů, rodinných domů, půd, sklepů, ale také stěhování firem a kanceláří, skladů a dílen, či velmi těžkých předmětů.
Přestaňte si dělat vrásky a začněte se na nové bydlení těšit. Firma Stěhování Jumbo se postará o to, abyste se o stěhování nemuseli starat.