Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Pojištění

Chcete ušetřit za povinné ručení?

Automobil je žrout peněz a to nejen co se týče pohonných hmot a náhradních dílů, ale také povinného ručení. Tato pojistka je povinná a rozhodně se bez ní neobejdete. Doby, kdy si na uzavírání povinného ručení držel monopol někdejší gigant Česká pojišťovna jsou dávno pryč a motoristé mohou využívat nabídek levnějšího povinného ručení. Pokud vás trápí, že za své povinné ručení platíte příliš mnoho peněz, existuje relativně jednoduché řešení, jak nějakou tu stovku či tisícovku ušetřit.

 

Povinné ručení vám dnes nabídne kde kdo a je čím dál těžší se vyznat v tom, které je skutečně výhodné. Pokud vás zajímá aktuální nabídka pojistek, můžete si prohlédnout všechny weby konkrétních pojišťoven a udělat si obrázek sami. Jistě však uznáte, že se jedná o poněkud zdlouhavý způsob. A také – proč dělat něco, co už za vás někdo dávno udělal? Na internetu je celá řada webů, které se specializují na srovnávání povinného ručení a vy tak můžete ušetřit spoustu času, který byste porovnávání pojistek věnovali.

 

Praktickým nástrojem je takzvaná povinné ručení kalkulačka. Tato jednoduchá online aplikace vám umožní v mžiku spočítat, kolik zaplatíte za konkrétní povinné ručení. Jedině tak se dozvíte, kolik můžete ročně ušetřit. Je vskutku zajímavé, jak se mohou cenově téměř totožné pojištění lišit. Dalo by se to přirovnat nákupu samotného automobilu. Některé automobilky zkrátka nabízí auto stejné kvality jako konkurence za mnohem výhodnější cenu.

 

Myslete ekonomicky a ulehčete domácí kasičce o pár set či tisíc korun. Určitě přijdete na mnohem lepší způsoby jak peníze utratit, než je vydat pojišťovnám…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *