Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Lednička – ideální dárek nejen pro milovníky jídla

Vánoce nejsou „svátky obžerství“ nazývaný jen tak pro nic za nic. Kapříci, salátky, cukroví a cukroviny – i letos se budou naše stoly prohýbat a my jen ztěžka oddychovat a připravovat svůj žaludek na další chod. Pro milovníky jídla je vánočních dobrot mnohem lákavější, než všechny ty dárečky, které na ně čekají pod stromečkem. Ledaže by pod ním v krabici nedřímala nová lednička. Pokud ta vaše současná dosluhuje nebo nevyhovuje z jiného důvodu, možná byste měli spojit příjemné s užitečným a nadělit si k Vánocům novou. Nevíte-li si s výběrem rady, nevěšte hlavu – rádi vám poradíme.

Siemens válí i v ledničkách

Trh s bílým zbožím praská ve švech a vybrat dobrou ledničku vyžaduje stále více úsilí. Nechcete-li riskovat krok vedle, vsaďte na osvědčenou kvalitu německého výrobce Siemens, jehož ledničky se chlubí prostorností, moderním designem a nabízí optimální klimatickou zónu pro široké spektrum potravin. Mimo to vynikají nízkou spotřebou energie a minimální hlučností.

Cena nejlevnější lednice Siemens KG 33VVW (řeč je o kombinovaných spotřebičích) nepřekročí hranici deseti tisíc a chlubí se energetickou třídou A++. Porovnáte-li její spotřebu s běžnou kombinovanou ledničkou, budete mile překvapeni – spotřeba této třídy totiž nepřekročí 30% průměrné spotřeby chladniček. Tato je vybavena nerezovým držákem na lahve a disponuje funkcí supermrazení (udržuje stálou teplotu v mrazícím prostoru i tehdy, vložíte-li do něj čerstvé potraviny) a BigBoxem, do kterého se vlezou i potraviny nadměrných rozměrů.

Lednice pro náročné

Pro fajnšmekry připravil Siemens lednice s přízviskem „americká“. Díky celonerezovému provedení se okamžitě stane středobodem vaší kuchyně. Objem 531l a výměník ledu z ní dělá perfektního pomocníka pro každý den. Funkce MultiAirFlow zaručuje stejnoměrnou teplotu ve všech chladících rovinách a díky NoFros už nikdy nepoznáte, co je to ruční odmrazování.

Ledničky Siemens a obrovské množství jiného bílého zboží a elektroniky najdete v e-shopu oblíbeného elektrospecialisty levneelektro.cz. Nízké ceny, skvělý zákaznický servis a možnost osobního odběru dělá z LevnéhoElektra jasnou volbu.