Lednička - ideální dárek nejen pro milovníky jídla

Lednička - ideální dárek nejen pro milovníky jídla

Vánoce nejsou „svátky obžerství“ nazývaný jen tak pro nic za nic. Kapříci, salátky, cukroví a cukroviny – i letos se budou naše stoly prohýbat a my jen ztěžka oddychovat a připravovat svůj žaludek na další chod. Pro milovníky jídla je vánočních dobrot mnohem lákavější, než všechny ty dárečky, které na ně čekají pod stromečkem. Ledaže by pod ním v krabici nedřímala nová lednička. Pokud ta vaše současná dosluhuje nebo nevyhovuje z jiného důvodu, možná byste měli spojit příjemné s užitečným a nadělit si k Vánocům novou. Nevíte-li si s výběrem rady, nevěšte hlavu – rádi vám poradíme.

Siemens válí i v ledničkách

Trh s bílým zbožím praská ve švech a vybrat dobrou ledničku vyžaduje stále více úsilí. Nechcete-li riskovat krok vedle, vsaďte na osvědčenou kvalitu německého výrobce Siemens, jehož ledničky se chlubí prostorností, moderním designem a nabízí optimální klimatickou zónu pro široké spektrum potravin. Mimo to vynikají nízkou spotřebou energie a minimální hlučností.

Cena nejlevnější lednice Siemens KG 33VVW (řeč je o kombinovaných spotřebičích) nepřekročí hranici deseti tisíc a chlubí se energetickou třídou A++. Porovnáte-li její spotřebu s běžnou kombinovanou ledničkou, budete mile překvapeni – spotřeba této třídy totiž nepřekročí 30% průměrné spotřeby chladniček. Tato je vybavena nerezovým držákem na lahve a disponuje funkcí supermrazení (udržuje stálou teplotu v mrazícím prostoru i tehdy, vložíte-li do něj čerstvé potraviny) a BigBoxem, do kterého se vlezou i potraviny nadměrných rozměrů.

Lednice pro náročné

Pro fajnšmekry připravil Siemens lednice s přízviskem „americká“. Díky celonerezovému provedení se okamžitě stane středobodem vaší kuchyně. Objem 531l a výměník ledu z ní dělá perfektního pomocníka pro každý den. Funkce MultiAirFlow zaručuje stejnoměrnou teplotu ve všech chladících rovinách a díky NoFros už nikdy nepoznáte, co je to ruční odmrazování. Ledničky Siemens a obrovské množství jiného bílého zboží a elektroniky najdete v e-shopu oblíbeného elektrospecialisty levneelektro.cz. Nízké ceny, skvělý zákaznický servis a možnost osobního odběru dělá z LevnéhoElektra jasnou volbu.

Publikováno: 07. 12. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat ledničku | lednice | lednička