Sportovní tipy na sázení - cesta k bohatství?

Sportovní tipy na sázení - cesta k bohatství?

Kolem sázení se teď točí hodně společenských diskuzí. Jedná se opravdu o způsob jak si přilepšit, nebo je to cesta ke gamblerské záhubě? Mnoho lidí shání tipy na sázení ve víře, že najde způsob jak si přivydělat. Je tohle opravdu způsob jak se dostat k nějakému většímu přivýdělku? Za nás určitě ano! Kurzové sázení je podobné jako budování investičního portfolia a my vám v dnešním článku poradíme, jak to dělat správně.

Vytvoření bankrollu

První faktor, který byste neměli podcenit, je vytvoření bankrollu. Bakroll je objem financí, který je určený speciálně pouze pro sázení. Měl by být jasně oddělen od vašich osobních financí. Doporučujeme založit si separátní účet v bance pouze pro tyto účely. Nehrozí tak, že by vaše sázení ohrozilo váš osobní život.

Diverzifikujte své sázky

Vždy dbejte na vyváženost vašich investic do sázek. Peníze, které sázíte byste měli mít rovnoměrně rozvržené mezí více sázkami zároveň. Pojišťujete se tím proti případům, kdy vám sázky nevyjdou. Nebojte se vsázet ve více sportovních kategoriích, v jiných ligách (musíte být ovšem dobře informováni o jednotlivých zápasech i týmech). Určitě se vyhněte sázkám na utkání, o kterých nevíte předem žádné informace. Ovšem kterou kategorii sportu vybrat? Tohle rozhodnutí je pouze na vašich preferencích. Standardně se doporučuje vsázet na jeden konkrétní sport (či ligu) ve které se vyznáte, znáte týmy, či hráče a víte s čím počítat. Další možností je rozprostřít investici do více sportů a následně vyhodnocovat, který vám nejlépe jde.

Největší tip na sázení - Nepropadněte své vášni

Váš koníček by neměl mít dopad na váš osobní a rodinný život. Jakmile totiž sázení propadnete, tak to bude mít velmi negativní efekt nejen na vaší psychiku, ale i na vaše sázení. Buďte umírnění, dejte si pauzu po sérii proher, nevyhledávejte neustále nové tipy na sázenínežijte sázením. To je garantovaná cesta do pekel!

Poměr zisku a riskantnosti

Sázení je riskantní. Proto je velmi důležité se řídit dobrým poměrem rizika s zisku. Vždy byste měli vyhledávat tipy na sázení, které se vyznačují výhodným poměrem risku a zisku. Jestli nepodceníte bankroll management, jste na dobré cestě k pravidelnému příjmu ze sázení.

Udržujte si odstup

Neromantizujte si sázkařský život. Není nic horšího než utápět se v bludech a snech o bohaté budoucnosti. Doporučujeme mít střízlivý odstup od vlastních ambicí. Každý sázkař, chce-li být dlouhodobě úspěšný, musí zisk generovat dlouhodobě, což je běh na opravdu dlouhou trať. Nesmíte očekávat velké výdělky na začátku vašeho sázkařského snažení. Budete-li hrát příliš agresivně, zvyšujete tím pravděpodobnost častějších proher, které vás mohou srazit do skepse.

Tipy na sázení - přidejte se k nám

Sháníte-li tipy na sázení se kterými se budete moci ze začátku lépe zorientovat v sázkařském prostředím, připojte se ke komunitě sázkařů na www.sportovnitipyasazky.cz. Zdejší sázkařští matadoři zveřejňují pravidelně VIP tipy na sázení. Často se zde pořádají soutěže pro sázkaře, zveřejňují návody atp. Přidáte se mezi nás?

Publikováno: 06. 06. 2016

Kategorie: Finance

Autor: Adam