Vše co jste si přáli vědět o povinném ručení

Vše co jste si přáli vědět o povinném ručení

To, že se ve světě povinného ručení neorientujete, ještě neznamená, že byste za něj měli platit víc, než je zdrávo. Boom, kdy mnoho motoristů přešli ke konkurenčním pojišťovnám, které nabízejí výhodnější podmínky, je sice za námi, nicméně ne všichni chopili šanci za pačesy a to jen proto, že se přechodu báli. Najít subjekt, který vám zaručí stejné podmínky za menší cenu, případně více benefitů za cenu stejnou, je přitom snadné, jak vzít dítěti bonbón. To samé platí i o samotné změně pojišťovny. Vše se dá navíc vyřídit z pohodlí domova. Pokud jste ještě nad změnou povinného ručení nepřemýšleli, neodkládejte ji. Poradíme vám, jak na to.

Informace jsou zdarma, využijte toho

Věk informačních technologií přímo vybízí k tomu, abychom si všechny potřebné informace „vygooglovali“ na internetu. Je jich skutečně požehnaně, bohužel ne vždy jsou ucelené a často i zavádějící. Právě tyto nedostatky vedly autory portálu povinny.cz, aby všemu důležitému dali určitý koncept. Web obsahuje všechny podstatné informace, které by měly zajímat každého, kdo chce změnit stávající povinné ručení za výhodnější produkt. To znamená nejen tuctové texty, ale spoustu zajímavostí a aktualit. Zaměřme se však na to nejdůležitější. Tedy jak vybrat povinné či havarijní (ano na webu je dostatek informací i o něm...) pojištění.

Povinné ručení snadno a rychle

Zapomeňte na osobní schůzky s obchodními zástupci jednotlivých subjektů. Stejně vám nesdělí nic víc, než kopu subjektivních plků o tom, jak je nejvýhodnější zrovna jejich produkt. Jaká náhoda. Ne, povinné ručení vám pomůže vybrat speciální aplikace s příznačným názvem kalkulačka povinného ručení. Nejde o kalkulačku, jak ji znáte ze školy, ale o formulář, který vám dle zadaných údajů vypočítá, kolik můžete ušetřit na tom, či onom pojištění. To vše během několika málo minut. Přehlednou a aktualizovanou kalkulačku najdete na webu povinko.cz. Co se samotného přechodu týče, ten za vás zařídí nová pojišťovna. Jediné, co musíte udělat, je podepsat novou smlouvu.

Publikováno: 28. 09. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: havarijní pojištění | jak sjednat povinné ručení | povinko.cz | povinné ručení | povinny.cz