Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Nenápadné, ale o to kvalitnější matrace ze studené pěny

Česká společnost Postelia vyrábí skutečně povedené postele z masivu, komody, rošty a spoustu dalšího příslušenství, které by ve vaší ložnici rozhodně nemělo chybět. O tom však až někdy jindy. Postelia totiž vyrábí také matrace ze studené pěny a právě ty nás z celého sortimentu zaujaly vůbec nejvíc. Estetika prostředí, ve kterém usínáme, je sice jedním z faktorů, které mají vliv na kvalitu našeho spánku, ale zdaleka nejdůležitější je přeci jen to, na čem spíme. A protože v posteli strávíme přibližně jednu třetinu svého života, měli bychom výběru matrace věnovat patřičnou pozornost.

Matrace ze studené pěny pravděpodobně upoutají vaší pozornost již na první pohled. Ovšem v žádném případě kvůli barevnému a atraktivnímu designu, na který jste u moderních matrací zvyklí. Výrobce nepřikládá vzhledu matrací žádný význam a výsledek proto vypadá naprosto tuctově. V kontrastu se stylovými matracemi tak působí vskutku zvláštně, ale o to víc vás překvapí, když si ně ně lehnete.

Zpracování je až pedantsky dokonalé a k výrobě se používá pouze značková německá pěna Eurofoam Deutschland, která byla speciálně vyvinuta pouze pro výrobu matrací. Samotná matrace se skládá z co nejmenšího počtu vrstev, které jsou k sobě lepeny jen na nezbytných místech tak, aby byla zaručena co nejvyšší prodyšnost (lepidlo ucpává póry). Konstrukce je technicky dokonalá a v segmentu je právem označována za absolutní špičku.

Matrace můžete zakoupit online přímo v e-shopu spíme.cz, případně v několika kamenných prodejnách (pro matrace Brno budete muset na Výstaviště, naproti hotelu Holiday Inn a pro matrace Praha do Smíchova poblíž zastávky Laurová). Ceny jsou i navzdory kvalitě přijatelné a využijete-li akci 1 + 1 zdarma, ušetříte až 50 %. Doprava je zdarma a v případě zájmu si lze veškeré zboží pořídit také na splátky.