Tápete v pokerových výrazech? Vemte si na pomoc slovník!

Tápete v pokerových výrazech? Vemte si na pomoc slovník!

Víte, co to znamená, když některý z vašich protihráčů v pokeru řekne „alcohol“? Nechce po vás, abyste pro něj obstarali skleničku něčeho ostřejšího – jednoduše oznamuje, že dorovnává sázku. Pokračujeme dále, co třeba „apple“? Tato hláška nemá nic společného s ovocem či produkty od kalifornské firmy s logem nakousnutého jablka. Apple je označení pro největší hru v daném pokerovém klubu... A to jste si mysleli, že se v pokeru vyznáte? Pravděpodobně byste si měli doplnit své znalosti, protože jedině tak zapadnete mezi ostřílené matadory.

Poker slovník je k mání zdarma

Nic si z toho nedělejte, žádný učený z nebe nespadl a co se týče pokeru, platí to dvojnásob. Naštěstí si můžete v klidu prostudovat online slovník pokeru, který najdete na tématickém portálu abcPOKER.cz. A když už tam budete, nezapomeňte se podívat do ostatních sekcí. Jsou určeny především začínajícím hráčům, kteří do světa nejoblíbenější karetní hry teprve pronikají. Co se na webu dozvíte?

Pravidla nejen pro Texas Hold'em

Pokud stále tápete v pravidlech, nevadí. V sekci „základy pokeru“ najdete podrobná pravidla Texas Hold'em (nejhranější varianty pokeru) a dalších variant. Naučíte se správně volit startovní kombinace a dozvíte se i o nejčastějších mýtech, které skvělou karetní hru provází.

Naučte se pokerové strategie

Jakmile budete mít pravidla takříkajíc „v malíku“, neříkejte hop. Pomyslnou hranici mezi začátečníkem a pokročilým hráčem totiž přeskočíte až v momentě, kdy ovládnete nedílnou součást pokerového umění. Řeč je o pokerových strategiích, které jsou možná ještě důležitější než samotné karetní kombinace. Vhodně zvolenou taktikou porazíte i protihráče s mnohem lepšími kartami. Na závěr jsme si nechali tip na neméně zajímavou sekci, a to blog Kateřiny Kašparové. Pokud ve vás jméno evokuje někdejší známou reportérku TV Nova, máte pravdu. Kateřina je vášnivou hráčkou pokeru a má na portálu vlastní blog. Její postřehy se vám budou hodit!

Publikováno: 27. 03. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: poker slovník | poker strategie | slovník pokeru