KOLARZ: Krásná svítidla, která u vás doma vykouzlí unikátní atmosféru

KOLARZ: Krásná svítidla, která u vás doma vykouzlí unikátní atmosféru

Pustili jste se do zařizování bydlení, ale stále se vám nedaří nastolit tu správnou atmosféru? Pořídili jste si zbrusu nový nábytek, stěny vyšperkovali vkusnými dekoracemi, ale stále to není ono? A co se stane, když zvoláte pověstné „budiž světlo“? Pokud se vytoužený výsledek nedostaví ani poté, je jasné, že jste podcenili osvětlení. Právě to má na celkovém charakteru interiéru zásadní podíl. Lustry, lampy, lampičky a jiná svítidla dokáží hotové divy. Tedy alespoň za předpokladu, že si vyberete ta správná. Jste-li nároční, vsaďte na rakouskou značku KOLARZ. Prozradíme vám, v čem vyniká nad konkurencí.

Design, kvalita a dostupná cena

Milovníci interiérového designu a fajnšmekři firmu KOLARZ GmbH znají. Aby taky ne, když vyrábí špičková svítidla více než 90 let. U nás je distribuuje česká mateřská společnost KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o. Jde o kompletní sortiment čítající lustry do obýváku, venkovní a stropní svítidla i stojací lampy. Máte šanci doplnit stávající svítidla o pár nových kousků, nebo je rovnou vyměnit všechny. svitidla-kolarz Ale proč byste o svítidlech KOLARZ měli uvažovat i vy? Důvodů je hned několik. Výrobky této značky byly vždy synonymem pro precizní dílenské zpracování, vynikající kvalitu a nadčasový design. Vyžadujete snad od osvětlení něco dalšího? Hraje-li u vás roli cenová dostupnost, budete příjemně překvapeni. Svítidla KOLARZ se totiž vyznačují ideálním poměrem ceny a kvality. Ti náročnější však mohou zvolit zakázkovou výrobu na míru.

Pokochejte se fotografiemi a vyberte si

Vzhledem k tomu, že fotografie vydají za tisíce slov, prohlédněte si aktuální nabídku na www.svitidla-osvetleni-kaal.cz. Najdete zde moderní, klasická i dobová svítidla, která se u vás doma budou perfektně vyjímat. Zavřete oči a představte si u svého oblíbeného gauče dvě nové stojací lampy v minimalistickém pojetí... A co takhle nový luxusní lustr nad jídelní stůl? Je to jen na vás!

Publikováno: 07. 02. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: lustry do obýváku | stropní svítidla | svítidla kolarz