Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

Jak vybrat náramkové hodinky?

I v době, kdy nám přesný čas ukazují mobilní telefony, neztratily náramkové hodinky na oblibě. Představují praktický doplněk, bez kterého se spousta z nás neobejde. Patříte k jejich příznivcům i vy a chcete si udělat radost novým kouskem? Připravili jsme pro vás několik tipů, díky kterým se vám podaří vybrat ty „správné“ hodinky.

Při výběru hodinek byste se měli řídit podle několika kritérií. V prvé řadě si ujasněte, kdy je budete nosit (Každý den, nebo jen při slavnostní příležitosti?) a co od nich očekáváte. Sportovec se neobejde bez přídavných funkcí a zřejmě si pořídí hodinky, které vydrží i méně šetrné zacházení. Noblesní dáma si zase vybere dámské hodinky, které si svým designem nezadají s luxusními šperky. A ředitel významné firmy pravděpodobně sáhne po robustnějším modelu, který dá ostatním najevo jeho společenský status.

Marcopolo V každém případě se řiďte osobním vkusem a nepodléhejte trendům. Hodinky vám musí sedět a musíte z nich mít dobrý poct. Měly by vám padnout do oka na první pohled a neomrzet vás již po týdenním nošení.

Nebojte se připlatit za kvalitu. Značkové hodinky z dílen světových výrobců vám vydrží velmi dlouho, což se o „no name“ hodinkách za pár korun říct nedá. Na druhou stranu platí, že stylové hodinky nemusí stát několik desítek tisíc.

A zlatá rada na závěr zní, nakupujte jen u specializovaných prodejců, kteří sortimentu rozumí. Nákup přes internet je pohodlný a dostanete se k širší nabídce než v kamenných prodejnách, ale musíte být obezřetní.

Tommy Nás zaujalo pestré spektrum dámských, pánských a dětských náramkových hodinek na TimeUp.cz. Prodejce nabízí úžasné modely všech známých i méně známých značek, ale navíc poskytuje komplexní záruční i pozáruční servis. Bez reptání vám zkrátí kovový řemínek a zboží expeduje do 2 – 3 dnů. A nezapomeňte ani na sekci výprodej, kde na vás čekají unikátní hodinky se slevou až 40 %.