Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Chystáte se na dovolenou po Evropě?

Patříte mezi světoběžníky, kteří se doma dlouho neohřejí a opět vás berou cestovatelské choutky? Na druhou stranu – proč ne. Na dovolenou není nikdy příliš brzy ani pozdě a můžete na ni vyrazit kdykoliv. Pokud vám došla inspirace a rádi byste se vydali do některé z evropských destinací, načerpejte inspiraci na novém cestovatelském portálu, který vám dnes představíme.

Poznáte, že ani o známých destinacích nevíte všechno

Portál cestujeme-evropou.cz se stane vaší pravou rukou a pomůže vám naplánovat dovolenou od A do Z. Prvním krokem by měl být výběr cílové destinace, k čemuž vám poslouží detailní informace o všech jednotlivých evropských státech. V magazínové části najdete nepřeberné množství článků o konkrétních lokalitách s přehledem nejzajímavějších kulturněhistorických památek, ale také přírodních úkazů. A ať už se rozhodnete pro dovolenou v Chorvatsku, nebo kteroukoliv jinou zemi, vždy se dozvíte o atrakcích, o kterých jste doposud ani netušili.

Chcete cestovat levněji?

Díky projektu cestujeme-evropou.cz budete cestovat mnohem levněji. Budete-li pozorní, neuniknou vám tipy na levné letenky, last minute zájezdy a akční nabídky cestovních kanceláří. Dostanete se do míst, které jste doposud navštívili jen na mapě a ve skrytu duše si přáli, abyste je jednou spatřili na vlastní oči. Vaše dovolená tak dostane úplně nový rozměr.

Nezapomeňte směnit valuty

Neméně užitečná je sekce s aktuálními kurzy všech evropským měn. Směna domácí měny za valuty bývá výhodnější než platba kartou (nehledě na to, že ne všude platební kartou zaplatíte) a neměli byste zapomenout ani na to, že některé členské státy EU stále nepřijaly jednotnou měnu. V rámci států mimo EU by měla být směna českých korun za zahraniční měnu samozřejmostí.

Cestování s průvodcem, jako je portál cestujeme-evropou.cz, vás bude bavit jako nikdy předtím!