Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Chystáte se na dovolenou po Evropě?

Patříte mezi světoběžníky, kteří se doma dlouho neohřejí a opět vás berou cestovatelské choutky? Na druhou stranu – proč ne. Na dovolenou není nikdy příliš brzy ani pozdě a můžete na ni vyrazit kdykoliv. Pokud vám došla inspirace a rádi byste se vydali do některé z evropských destinací, načerpejte inspiraci na novém cestovatelském portálu, který vám dnes představíme.

Poznáte, že ani o známých destinacích nevíte všechno

Portál cestujeme-evropou.cz se stane vaší pravou rukou a pomůže vám naplánovat dovolenou od A do Z. Prvním krokem by měl být výběr cílové destinace, k čemuž vám poslouží detailní informace o všech jednotlivých evropských státech. V magazínové části najdete nepřeberné množství článků o konkrétních lokalitách s přehledem nejzajímavějších kulturněhistorických památek, ale také přírodních úkazů. A ať už se rozhodnete pro dovolenou v Chorvatsku, nebo kteroukoliv jinou zemi, vždy se dozvíte o atrakcích, o kterých jste doposud ani netušili.

Chcete cestovat levněji?

Díky projektu cestujeme-evropou.cz budete cestovat mnohem levněji. Budete-li pozorní, neuniknou vám tipy na levné letenky, last minute zájezdy a akční nabídky cestovních kanceláří. Dostanete se do míst, které jste doposud navštívili jen na mapě a ve skrytu duše si přáli, abyste je jednou spatřili na vlastní oči. Vaše dovolená tak dostane úplně nový rozměr.

Nezapomeňte směnit valuty

Neméně užitečná je sekce s aktuálními kurzy všech evropským měn. Směna domácí měny za valuty bývá výhodnější než platba kartou (nehledě na to, že ne všude platební kartou zaplatíte) a neměli byste zapomenout ani na to, že některé členské státy EU stále nepřijaly jednotnou měnu. V rámci států mimo EU by měla být směna českých korun za zahraniční měnu samozřejmostí.

Cestování s průvodcem, jako je portál cestujeme-evropou.cz, vás bude bavit jako nikdy předtím!