Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Jak správně prstit a dovést ženu až k samotnému vrcholu?

Sex bez orgasmu není vyloženě špatný. Je to jako jízda ve Ferrari se zapnutým omezovačem rychlosti. Nebo jako dortík bez třešničky. Statistiky však hovoří jasně – při prvním pohlavním styku dosáhne vyvrcholení pouze 5 % žen a v průměru každá desátá žena slastný pocit nezažije ani jednou za život. Přitom existuje způsob, jak orgasmus vyvolat prakticky kdykoliv. Stačí zapojit prsty!

Možností, jak správně prstit, tedy stimulovat ženský klín a navodit pocit nepřekonatelné slasti, je víc než dost. Ostatně stačí navštívit sexshop s erotickými pomůckami a vybrat si z nepřeberného množství vibrátorů, dild a dalších pomůcek. Ale obejdete se i bez nich. Obratně konečky prstů jsou v mnoha ohledech lepší než nejlepší hračky.

Než se do prstění pustíte, ujistěte se, že nemáte dlouhé či ostré nehty – chcete ženu dostat do extáze, ne ji poranit! A neváhejte s použitím lubrikantu, může zajistit mnohem hladší průběh „akce“.

Jak tedy ženu prstit a „vyprstit“ až k orgasmu?

Začněte u stydkých pysků. Ačkoliv nejsou nejcitlivějším místem, jejich hlazení může ženu řádně nažhavit a způsobit jí příjemné mravenčení. Prsty projíždějte shora dolů a zpět. Díky tomu se genitálie prokrví a následující stimulace bude mnohem intenzivnější.

Další zastávkou ke klitoris. Nejdříve se ho dotýkejte jemně – jen tak mimoděk při hlazení pysků. Poté se na poštěváček zaměřte a za mírného tlaku ho drážděte krouživým pohybem. Podle reakcí partnerky můžete zrychlovat či více přitlačit.

Když se místy na chvíli vrátíte ke hlazení stydkých pysků, a poté opět ke klitorisu, udržíte ženu v napětí. Po určité době nadejte správný čas pro penetraci – zasouvání a vysouvání prstů do/z vagíny. Opět je důležitý pozvolný průběh – nejdříve prsty zasouvejte jemně a pozorujte, jaké pohyby se partnerce líbí.

Sázkou na jistotu je tzv. dvojitá stimulace. Jedou rukou drážděte klitoris a druhou stimulujte poševní vchod. Vyvrcholení se zaručeně dostaví a bude bouřlivé!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *