Jak správně prstit a dovést ženu až k samotnému vrcholu?

Jak správně prstit a dovést ženu až k samotnému vrcholu?

Sex bez orgasmu není vyloženě špatný. Je to jako jízda ve Ferrari se zapnutým omezovačem rychlosti. Nebo jako dortík bez třešničky. Statistiky však hovoří jasně – při prvním pohlavním styku dosáhne vyvrcholení pouze 5 % žen a v průměru každá desátá žena slastný pocit nezažije ani jednou za život. Přitom existuje způsob, jak orgasmus vyvolat prakticky kdykoliv. Stačí zapojit prsty! Možností, jak správně prstit, tedy stimulovat ženský klín a navodit pocit nepřekonatelné slasti, je víc než dost. Ostatně stačí navštívit sexshop s erotickými pomůckami a vybrat si z nepřeberného množství vibrátorů, dild a dalších pomůcek. Ale obejdete se i bez nich. Obratně konečky prstů jsou v mnoha ohledech lepší než nejlepší hračky.

Než se do prstění pustíte, ujistěte se, že nemáte dlouhé či ostré nehty – chcete ženu dostat do extáze, ne ji poranit! A neváhejte s použitím lubrikantu, může zajistit mnohem hladší průběh „akce“.

Jak tedy ženu prstit a „vyprstit“ až k orgasmu?

Začněte u stydkých pysků. Ačkoliv nejsou nejcitlivějším místem, jejich hlazení může ženu řádně nažhavit a způsobit jí příjemné mravenčení. Prsty projíždějte shora dolů a zpět. Díky tomu se genitálie prokrví a následující stimulace bude mnohem intenzivnější.

Další zastávkou ke klitoris. Nejdříve se ho dotýkejte jemně – jen tak mimoděk při hlazení pysků. Poté se na poštěváček zaměřte a za mírného tlaku ho drážděte krouživým pohybem. Podle reakcí partnerky můžete zrychlovat či více přitlačit.

Když se místy na chvíli vrátíte ke hlazení stydkých pysků, a poté opět ke klitorisu, udržíte ženu v napětí. Po určité době nadejte správný čas pro penetraci – zasouvání a vysouvání prstů do/z vagíny. Opět je důležitý pozvolný průběh – nejdříve prsty zasouvejte jemně a pozorujte, jaké pohyby se partnerce líbí.

Sázkou na jistotu je tzv. dvojitá stimulace. Jedou rukou drážděte klitoris a druhou stimulujte poševní vchod. Vyvrcholení se zaručeně dostaví a bude bouřlivé!

Publikováno: 24. 07. 2021

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam