Chytrá schránka: Dejte sbohem reklamním e-mailům ve své schránce

Chytrá schránka: Dejte sbohem reklamním e-mailům ve své schránce

Když jste si zřizovali e-mailovou schránku, stoprocentně to nebylo proto, abyste ztráceli čas pročítáním reklamních e-mailů s novinkami (tzv. newsletterů). Jenomže postupem času jste se zaregistrovali na množství portálů a vaše schránka se začala plnit. Pár newletterů se dá snést, ale co když je jich tolik, že se mezi nimi ztrácí vaše běžná elektronická korespondence? Můžete se od odběru novinek odhlásit, jenomže co když vám tím pádem unikne atraktivní nabídka či výrazné slevy? Vaše problémy hravě vyřeší Chytrá schránka! Proč ztrácet čas přehrabováním e-mailů, když můžete mít schránku čistou? Chytrá schránka představuje velmi jednoduché a přitom efektivní řešení, které si oblíbilo spoustu uživatelů. Vy se můžete zařadit mezi ně, a to zcela zdarma. Ještě předtím vám ale vysvětlíme, na jakém principu Chytrá schránka funguje.

Co je to ta Chytrá schránka?

ChytráSchránka.cz je nový portál, který shromažďuje newslettery od všech známějších internetových prodejců i kamenných prodejen. Najdete mezi nimi obchody s oblečením, elektronikou, ale třeba i supermarkety s potravinami. Přístup k nim mají registrovaní uživatelé, pro které jsou připraveny praktické featurky. Můžete si nastavit specifické kategorie či přímo konkrétní obchody, od kterých chcete odebírat novinky. Žádné jiné newslettery se ve vaší Chytré schránce zobrazovat nebudou. Samozřejmostí je zobrazování pouze platných nabídek. A aby toho nebylo málo, funkce Hlídač zajistí, aby se vám zobrazily všechny nabídky na dané klíčové slovo nebo název produktu.

Co ještě byste měli vědět o Chytré schránce?

Chytrá schránka je určena pro uživatele, kteří sice reklamní e-maily vyžadují, ale nechtějí si jimi zahlcovat svou e-mailovou schránku. Díky zajímavým funkcím je hledání slev mnohem rychlejší a jednodušší. Aktuálně je v databázi Chytré schránky více než 140 obchodů a přes 7 000 aktuálních newsletterů. Opravdu je z čeho vybírat, tak proč to nezkusit? Nezahlcujte svou e-mailovou schránku a přejděte na tu „chytrou“. Zobrazuje se na všech zařízeních, takže ji můžete používat i ze svého mobilu nebo smart TV.

Publikováno: 14. 01. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: chytrá schránky | newslettery | reklamní e-maily