Jak vypadá kvalitní půjčka pro všechny?

Jak vypadá kvalitní půjčka pro všechny?

Není to tak dávno, kdy většina spotřebitelů považovala nebankovní půjčky za nebezpečnou lichvu. Situace se ale naštěstí výrazně zlepšila a podle posledních průzkumů již na nabídky nebankovních subjektů nehledíme skrz prsty. K tomu taky není jediný důvod a budeme-li věřitele vybírat obezřetně, dostaneme půjčku za výhodných podmínek. Dnes vám představíme AB půjčky, tedy soubor hned několika produktů, které nabízí zavedená nebankovní společnost I.B.G. Money Czech s.r.o. Ta na českém nebankovním trhu působí již několik let a punc spolehlivosti ji dodává registrace u Finančního arbitra ČR. Zajímá vás, co od AB půjčky čekat? Všechny důležité informace najdete v rámci této recenze. Poskytovatel cílí hned na několik skupin klientů a na své s si přijdou ti, kteří z nějakého důvodu nemohou doložit výši příjmu, hříšníci v registru dlužníků, ale také podnikatelé. Jednotlivé typy půjček vám představíme v chronologickém pořadí:

Půjčka bez registru a doložení příjmu

Lidé, kteří mají „škraloup“ v registru dlužníků a navíc nejsou dostatečně bonitní, mají v bance smůlu. Jenomže do registru se lze dostat i shodou špatných okolností a neschopnost doložit příjem ještě neznamená, že daná osoba nebude pravidelně splácet. A právě pro tuto klientelu je připravena Půjčka bez doložení příjmu a registru od 5 000 Kč do 25 000 Kč. Menší úvěrový rámec, ale také nezvykle dlouhá doba splatnosti (od 20 dní do 2 let) eliminují riziko vysokého zadlužení. Vyřízení je velmi rychlé – o půjčku lze zažádat online, e-mailem nebo telefonicky. Peníze dostanete hotově, nebo převodem na účet. Mezi výhody této půjčky bez registru a příjmů patří dostupnost a transparentní podmínky. Mohou o ni zažádat i lidé, kteří by nesplnili přísná kritéria bankovních společnosti (tedy i důchodci nebo ženy na mateřské dovolené apod.). Nevýhodou je vyšší úroková sazba, která je ovšem, s ohledem na zvýšené riziko pro věřitele, opodstatněná a v nebankovní sféře zcela běžná.

Půjčka nej

Pokud vás zužuje exekuce a hrozící dražba vašeho majetku, pak oceníte přítomnost + Půjčky nej. Věřitel ani v jejím případě nehledí na přítomnost v registru a poskytne vám finanční prostředky ve výši do 40 % zastavené nemovitosti (jde tedy o tzv. půjčku na vyplacení exekuce se zástavou). Doba splatnosti činí 1 rok a úroková sazba se pohybuje od 3 do 6 % (RPNS již od 36 %). Půjčka nej na vyplacení exekuce může být vaše již do 5 dní od podání žádosti a po dobu přeúvěrování na americkou hypotéku nebudete platit žádné poplatky ani úroky. Jedná se o efektivní způsob, jak zachránit majetek.

Půjčka klasik

Máte v plánu rekonstrukci, nákup nového vybavení domácnosti, nebo jen toužíte po novém automobilu? Ať už jsou vaše plány jakékoliv, mohla by vám pomoct tato nebankovní bezúčelová půjčka bez doložení příjmu a registru. Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí, nicméně nejde o tzv. zpětný leasing a nemovitost po celou dobu závazku zůstane ve vašem vlastnictví. Úvěrový rámec se pohybuje mezi 30 000 Kč až 250 000 Kč a splácet můžete od 6 měsíců do 10 let. Úroková sazba 1 – 3 % a RPSN od 36 % opět nevybočují ze zavedených standardů. Vše je naprosto transparentní a věřitel vás předem seznámí se všemi náležitostmi. Nečekaných poplatků a jiných „zádrhelů“ se rozhodně bát nemusíte.

Půjčka podnikatel

Sehnat prostředky na podnikání není pro začínající byznysmany jednoduché, ale s podnikatelskou půjčkou to jde velmi snadno. Můžete počítat s finančními prostředky ve výši do 40 % zastavené nemovitosti a splatností od 3 do 6 měsíců. Budete-li souhlasit s úrokovou sazbou ve výši od 6 do 10 % a RPSN od 36 %, získáte dostatek peněz, které budete moct použít na libovolné účely spojené s podnikáním. Shrnuto a podtrženo, společnost I.B.G. Money Czech s.r.o. nabízí pro všechny a to bez ohledu na registr a bonitu. Veškeré smlouvy si samozřejmě můžete prostudovat ještě předtím, než je podepíšete a nebudete muset řešit žádnou zbytečnou administrativu. O půjčku můžete zažádat na www.pujcka-bez.cz.

Publikováno: 16. 06. 2014

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: ab půjčka | ab půjčky | půjčky bez registru a doložení příjmů | recenze ab půjčky