Wellness je synonymem dokonalé relaxace

Wellness je synonymem dokonalé relaxace

V dnešní uspěchané době, kde se velmi často setkáváme se stresujícími faktory, je odpočinek velice důležitý. Je třeba si odpočinout na těle i na duši. Ve wellness centru zapomenete na své každodenní starosti a naleznete potřebnou tělesnou a psychickou harmonii.

Co vám bude nejvíce vyhovovat?

Každý rád relaxuje jinak. Privátní wellness v Praze nabízí saunový svět, masáže, jacuzzi, rašelinové zábaly a další relaxační procedury. Velmi oblíbené jsou tzv. rituály, u nichž dojde k harmonizaci těla, mysli i duše působením na všechny smysly. Výsledkem je celkové omlazení pokožky, zbavení se únavy a navození dobré nálady.

Kombinace několika procedur

V rámci rituálů se můžete těšit na vše příjemné. Levandulové procedury nabízejí reflexní masáž a peeling chodidel, sportovní balíček se skládá z tělového peelingu, syrovátkové koupele a masáže. Atmosféra Jižních moří na vás dýchne díky Kleopatřině koupeli, masáži aromatickými oleji a parafínovému zábalu. Rašelinové ošetření vám důkladně prohřeje celé tělo, uvolní svalové a kloubní napětí, celkově prokrví tkáně.

Co ukrývá saunový svět?

Wellness Praha 8 provozuje parní, vulkánovou, bio aromatickou a suchou finskou saunu. Pára nabízí teplotu okolo 40-50 °C a 100% vlhkost. Tato kombinace má na lidské tělo jednoznačně pozitivní vliv. Vulkánová sauna s teplotou až 100 °C společně s klasickou saunou finskou vám intenzivně prohřeje svaly, čímž rychleji odbourá únavu.

Masáže a vířivka

Toto spojení evokuje nadmíru příjemnou relaxaci. Masáž si můžete dopřát částečnou, reflexní, sportovní, relaxační, lávovými kameny nebo Breussovu citlivou masáž zad. Speciální vířivou koupel si užijete jak klasickou, tak privátní max. pro 4 osoby. Luxusní varianta je doprovázena romantickým osvětlením svíček, příjemnou hudbou, mísou čerstvého ovoce a lahví prosecca.

Publikováno: 26. 02. 2019

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam