Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Studium MBA se vyplatí. Co byste o něm měli vědět?

Touha po dobře placené pozici vede stále více lidí ke studiu na vysoké škole. S přibývajícím počtem absolventů však rostou i nároky zaměstnavatelů – ti přijímají pracovníky s co nejvyšší kvalifikací a klasický titul již přestává stačit. Respektive se v mnoha oborech stal standardem a již dávno nepředstavuje výhodu jako v minulosti. Uchazeči tak musí oslnit něčím „navíc“. Například prestižním titulem MBA, který lze získat v rámci online studia.

Z MBA nemějte strach, přizpůsobí se vám

Studium MBA je určeno pro široké spektrum lidí, ovšem nemalou část tvoří lidé, kteří již v zaměstnání jsou. Například manažeři a podnikatelé. Studium zvládají i při práci, protože je koncipováno s důrazem na maximální flexibilitu. Programy lze absolvovat on-line, takže si student sám zvolí, kdy a jak dlouho chce studovat. Nemusí ztrácet čas na přednáškách ani cestováním do školy.

Některé instituce vychází studentům vstříc i v souvislosti s dobou studia. Dobrým příkladem je renomovaný ústav Oxford Business Education Institute, který umožňuje individuální studijní plán. Nejpilnější studenti mohou titul získat již za 4 měsíce od doby zahájení. Podmínkou je, aby student program dokončil nejpozději do dvou let. Průměrná doba činí 10 měsíců.

Jaké výhody vám MBA přinese?

Studium MBA sice není v České republice zahrnuto do vysokoškolského studia, ale přesto má titul váhu. Cílem programů není „jen“ rozšíření znalostí studentů, ale také jejich praktických dovedností. Zaměstnavatelé jsou si toho vědomi, a proto si raději vybírají uchazeče s tímto titulem.

Vyberte si tu správnou školu

V současné době je v ČR několik desítek MBA škol, ale jen některé nabízí skutečně kvalitní programy. Chcete-li vystudovat MBA online levně, a přitom získat atraktivní titul, přihlaste se na OBEI, která má mezinárodně uznávanou akreditaci IACBS. Veškeré důležité informace najdete na www.obei.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *