Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Kamínkový koberec TopStone dokáže v interiéru hotové zázraky

Podlaha je duší interiéru, ale co když vás ta stávající přestala bavit, nebo jen nesplňuje vaše vysoké požadavky? Potrpíte-li si na nejnovější trendy a originalitu, vsaďte na „nástupce“ plovoucí podlahy – kamenný koberec. Na první pohled silně připomíná dlažbu, ale ve skutečnosti jde o něco úplně jiného.

Co je to kamenný koberec?

Kamenný či kamínkový koberec není nic jiného, než ultramoderní povrch, který se skládá ze směsi přírodních kamínků a speciálního pojiva. Výsledkem je celistvá plocha bez jakýchkoliv spár. Hodí se do interiéru i exteriéru a představuje nevšední vizuální podívanou, která povýší estetickou obydlí hodnotu na vyšší úroveň. A co je nejlepší? Vzhledem k množství směsí kamínků, které se liší velikostí a barvou, stoprocentně najdete tu „pravou“. Ať už je vaše domácnost v klasickém, minimalistickém nebo třeba Feng Shui stylu, naprosto harmonicky doplní ostatní architektonické prvky.

Contemporary Bathroom

Za zmínku stojí i funkční vlastnosti, které kamenný koberec přímo předurčují pro mnohostranné využití. Plocha je mrazuvdorná, vodopropustná, neklouže a v žádném případě není náročná na údržbu. Zní to až moc dobře, aby to byla pravda? V praxi bohužel záleží i na konkrétní značce. Výrobců a prodejců kamínkových koberců se v posledních letech „vyrojilo“ víc než dost a většinou nenabízí příliš kvalitní povrch.

Špičkové povrchy TopStone vás nezklamou

Rozhodnete-li se pro prudce elegantní a přírodní vzhled kamenného koberce, vsaďte na českou značku TopStone. Výrobce jako jediný nabízí originální certifikovaný povrch ze směsi přírodních kamínků a unikátního pojiva EpoStone Clear. Pojivo je zdravotně nezávadné, protože neobsahuje nebezpečný nonylfenol.

Mít TopStone v interiéru je správná volba. Značka je na trhu již 18 let a dá se říct, že koncept kamínkové podlahy dotáhla do dokonalosti. Aplikace je snadná a díky uzavřené struktuře Clear se do podlahy nedostanou žádné nečistoty. Další informace a bohatou fotogalerii najdete na www.topstone.cz.

pulizie casa con aspirapolvere

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *