Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Ušetřete za kancelář a vyhněte se inspekci

Začínáte podnikat a nevíte, jak zvládnete platit za pronájem kanceláře? Pokud ke svému podnikání nepotřebujete administrativní budovu pro každý den, mohla by se vám hodin nabídka od společnosti Scott & Weber. Říká vám něco virtuální sídlo společnosti? Nebojte, nemá to nic společného s virtuální realitou a rozhodně se nejedná o nic nelegálního. Virtuální sídlo je způsob, jak ušetřit podstatnou část nákladů za pronájem sídla společnosti. Výhod je však daleko více.

 

Zákon nařizuje, že každá společnost musí mít v rejstříku uvedeno sídlo. Pokud máte sídlo společnosti v malém městě či dokonce v obýváku (nesmějte se, i tak to někteří jednatelé řeší), snižujete tím prestiž firmy a v očích klienta ztrácíte na atraktivitě. Navíc musíte platit za pronájem kanceláře a případné zaměstnance. Díky společnosti Scott & Webber můžete patálii se sídlem vyřešit velmi elegantním způsobem.

 

Pronajměte si virtuální sídlo společnosti v Praze a budete mít klid. Klid od velké finanční zátěže a zároveň od neustálých kontrol finančního úřad. Podle statistik kontrolují úřady v Praze každou společnost v průměru jednou za deset let. Cena virtuálního sídla začíná na 1600 Kč, což je v porovnání za plnou cenu pronájmu pakatel. Jedná se o sídlo společnosti v Praze 1 (Hybernská ulice), což je skutečně atraktivní adresa.

 

Jaký je tedy princip virtuálního sídla? Virtuální kancelář společně sdílí několik společností, kterým veškerou korespondenci vyřizuje školený pracovník a obratem ji přeposílá jednotlivým kontaktním osobám. Pokud budete přeci jen potřebovat zasedací místnost, máte na ni několik hodin v měsíci právo. Jedná se o moderně zařízenou zasedačku, která je dostatečně reprezentativní a vhodná pro setkání s významnými klienty.

 

Pokud vás založení společnosti teprve čeká, pomůže vám Scott & Webber ušetřit ještě více. Přečtěte si na scottweber.cz o ready-made společnosti a dozvíte se více.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *