CINCINK – férový portál s nemovitostmi

CINCINK – férový portál s nemovitostmi

Už jste o této službě slyšeli? Pokud ne, tak zbystřete, protože nastává nová éra obchodování s nemovitostmi. CINCINK je totiž realitní portál, kde najdete prodeje i pronájmy. Byty, domy, pozemky, komerční objekty a ostatní nemovitosti. Web poskytuje i služby týkající se procesu transakce s nemovitostmi, k ruce vám tak budou právníci, daňoví poradci či odhadci nemovitostí. Stát vás to bude jen pár korun. A inzerát navíc můžete podat zdarma.

Prodej nemovitosti, inzerce zdarma

Pokud prodáváte nemovitost a chcete, aby se dostala mezi co nejvíce potenciálních zájemců, musíte si za podání nabídky zaplatit. U CINCINKu to neplatí. Zde se nabízí inzerce zdarma. Ať už prodáváte byt, dům, komerční objekt, pozemek nebo třeba garážové stání, dostanete svoji nabídku mezi tisíce lidí. CINCINK je sice novou službou, ovšem zaštítěnou Komerční bankou, která dělá tomuto projektu bohatou propagaci. I když je tento férový realitní portál na trhu teprve krátce, už nyní na něm najdete tisíce nabídek, které neustále rostou. CINCINK má ve svém portfoliu ovšem mnohem více služeb, jež vám životní obchod usnadní, zrychlí a ušetří vám peníze.

Férový realitní portál - prodej bytu

Pokud sháníte nemovitost nebo ji prodáváte, musíte se obrátit na realitní kancelář, jestli chcete, aby váš životní obchod proběhl bez komplikací. Jestli se ovšem nevyznáte v této sféře, může vám realitní kancelář naúčtovat i služby, za které budete platit zbytečně. Například daňový poradce. Jestli se zabýváte účetnictvím, proč byste měli nechat vyřízení daní na někom jiném. Portál CINCINK vám tyto služby nabízí jednorázově a spíš i za výhodnější cenu. Řešíte tedy prodej bytu? Na webu vám bude nabídnuto několik služeb, které se k této aktivitě vztahují. Odhadce nemovitosti, vizualizace bytu před nafocením, rovněž i profi foto od zkušeného fotografa, vytvoření 3D plánku, profesionální textace inzerátu, právní služby atd. Objednáte si jednotlivě jen ty, jež potřebujete.

Férový realitní portál - koupě bytu

Také v případě koupě bytu můžete využít mnoha služeb, které vám zajistí solidní průběh celého procesu. Bojíte se, aby byt neměl skryté vady například na elektrorozvodech? Využijte služeb technické inspekce, abyste věděli, v jakém stavu byt je. Rovněž můžete využít právních služeb, nabídnuta vám bude i úschova peněz, poskytnuty vám budou i rady daňového poradce. Opět zde platí, že si služby vyberete jednotlivě. Pokud totiž oslovíte realitní kancelář, většinou vám v jednom balíčku naúčtuje i řadu aktivit, jež ani nepotřebujete. CINCINK přichází ale s inovativním přístupem k obchodu s nemovitostmi. Vy pak můžete jen slavit. Cin, cink je zvuk radostný. Cinkot peněz, které vyděláte i ušetříte, cinkot sklenek při kolaudaci domu nebo bytu.

Publikováno: 23. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam