Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Svěřte svou manipulační techniku odborníkům a ušetříte čas i peníze

Hledáte spolehlivý servis v okolí Olomouce, který se postará o vaši manipulační techniku? Vsaďte na DESTA SERVIS TĚŠETICE, který se opravou, ale i prodejem nových vysokozdvižných vozíků zabývá již od roku 1995.

Autorizovaný servis DESTA zajistí pravidelnou údržbu vaší manipulační techniky a omezí neplánované výpadky a nutnost rozsáhlých oprav. Vyškolení technici, kteří Servis VZV Olomouc pracují, se o vaše vysokozdvižné vozíky postarají v plném rozsahu a pomohou vám snížit náklady za provoz a údržbu.

Podle české legislativy jsou provozovatelé vysokozdvižných vozíků minimálně jednou do roka nucení provést technickou opravu a testy a to na základě pevně stanovených norem a předpisů. Technické prohlídky, opravy, ale také montáž a revizi plynových zařízení či odborné školení řidičů provádí odborníci, kteří se pravidelně účastní souvisejících školení.

Servis vysokozdvižných vozíků, ale i menší opravy provádí pracovníci přímo u zákazníka, v dílně pak střední a generální opravy. Vždy můžete počítat s individuálním přístupem, bez kterého by oprava VZV nebyla možná.

DESTA SERVIS DEŠTICE se zabývá opravami manipulační techniky značek DESTA, TOYOTA, FIAT, Clark, Linde, BALKANACAR, Mitsubishi, Nissan, Casab, GLYWICE, DEAWO, HYSTER a BT a to v rozsahu menších až generálních oprav. Servis disponuje skladem náhradních díků a zajišťuje také přestavby motorů na LPG (případně zpět na naftu), generální opravy převodovek, montáž přídavných zařízení a katalyzátorů a prodej starších, repasovaných i nových vysokozdvižných vozíků. Za zmínku stojí také prodej pneumatik na VZV.

V případě servisu se můžete spolehnout nejen na opravy VZV, ale také komplexní servis, díky kterému ušetříte podstatnou část nákladů za provoz svých zařízení. Další informace najdete na webu www.servis-vzv-olomouc.cz.