Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Clean: Specialista na úklid v kancelářích pro České Budějovice

Stojíte v čele menší nebo středně velké firmy, která nemá vlastní zaměstnance na úklid? V tom případě je následující tip určen právě pro vás. Prozradíme vám, proč se obrátit na českobudějovickou úklidovou firmu Clean, kterou provozuje Josef Klenc.

Proč využívat firmu Clean – úklid České Budějovice? Kdybychom odpověděli, že ušetříte spoustu času, starostí a ve finále i finančních prostředků, odpověděli bychom správně. Vás ale zajímají detaily. Tady je máte…

Spoustě firem se vlastní pracovníci na úklid nevyplatí, a to ani v případě zkráceného úvazku. Logicky nemůžete chtít, ať se vaši zaměstnanci starají o čistotu v kanceláři. A vy zřejmě také nemáte čas ani chuť na vysávání, čištění podlahy, mytí oken a další činnosti. Proto byste měli zvážit spolupráci s firmou Clean, která se postará o vše potřebné.

Firma Clean se v oboru pohybuje dvacet let a má s úklidovými pracemi hluboké zkušenosti. Zaměstnanci jsou zodpovědní, chovají se profesionálně a dbají na to, aby byl klient s výsledkem maximálně spokojený. Samozřejmostí je pojištění odpovědnosti za škodu, které slouží ke krytí případných škod.

Konkrétně se na českobudějovickou úklidovou firmu můžete obrátit v souvislosti s jednorázovým i pravidelným úklidem a čištěním kanceláře, které spočívá ve strojovém čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, strojovém čištění podlah a dalších činnostech.

Clean se však postará také o úklid po rekonstrukci a mimo jiné zajišťuje veškeré malířské práce (v interiéru i exteriéru).

K dlouhodobým klientům patří domácnosti, firmy a živnostníci, školy, subjekty státní zprávy, hotely, banky, výrobní podniky, restaurace a obchodní domy. Chcete-li se o činnosti českobudějovické firmy dozvědět více a prohlédnout si reference, pokračujte na www.clean2.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *