Pití kávy prospívá zdraví. Vyberte si tu nejlepší. Víme, kde ji seženete online!

Pití kávy prospívá zdraví. Vyberte si tu nejlepší. Víme, kde ji seženete online!

Aktuální roční světová potřeba kávy činí 1,3 kg na osobu a u nás si ji alespoň jednou za rok dopřeje 95 % lidí. V posledních letech výrazně přibylo těch, kteří si nápoj pečlivě vybírají a preferují kvalitní druhy před levnějšími, ale chuťově horšími směsi. Češi si kávu dopřávají doma, v práci i ve společnosti, zkrátka všude, kde si chtějí na chvíli oddechnout a vychutnat si lahodnou chuť nápoje, jenž může být i prospěšný zdraví. Stačí to s kávou nepřehánět, a získáte z ní mnohem více než „jen“ lepší náladu.

Proč pít kávu?

Pro jistotu ještě jednou zdůrazňujeme, že nadměrné pití kávy zdraví neprospívá, a navíc se vytrácí i benefity, které pociťují občasní konzumenti. To kvůli „otupělosti“ vůči kofeinu – alkaloidu stimulujícího nervovou a kardiovaskulární soustavu. Kromě toho, že káva dokáže zahnat únavu, podporuje fyzickou výkonnost, zvyšuje psychickou aktivitu a mimo jiné napomáhá k rychlejšímu spalování tuků. Po vypití šálku kávy pociťujeme lepší soustředěnost a naše tělo lepe odolává extrémní zátěži.

Česká pražírna MONRO nabízí výběrovou kávu z celého světa

Dostal jste chuť na výběrovou kávu, která svou chutí uspokojí i nejnáročnějšího kávomila? Zaručeně ji najdete v nabídce české pražírny Káva MONRO. Na trh vstoupila v roce 2004 a původně fungovala pouze pro vlastní kavárny. O vynikající kávu však brzy projevily zájem i další kavárny, a tak se její produkty rozšířily po celé republice. Nedílnou součástí činnosti se stal také prodej kávy online. Pod značkou MONRO se ukrývají ty nejlepší druhy kávy na světě. Udělejte si čas pro sebe a vyberte si mezi luxusními Arabikami z celého světa. Praží se denně – domů vám obratem dorazí čerstvá, voňavá směs prvotřídní kvality. Eshop káva kavamonro.cz má něco pro každého - neodejdou s prázdnou ani zákaznici, kteří si rádi pochutnají na kávě bez kofeinu či zelené kávě. Za pozornost stojí také krásná dárková balení – takovou pozornost neodmítne snad nikdo na světě!

Publikováno: 21. 01. 2021

Kategorie: Strava

Autor: Adam