Clip-in - konečně dlouhé a krásné vlasy bez námahy

Clip-in - konečně dlouhé a krásné vlasy bez námahy

O dlouhých a krásných vlasech sní téměř každá žena. Cesta k nim je dlouhá a mnohdy trnitá. Pro některé ženy dokonce nedosažitelná. Takové vlasy nejenže velmi dlouho rostou, ale zároveň je obtížné se o ně starat. Většina dam to proto po čase vzdá. Navíc – kratší vlasy jsou v mnoha ohledech praktičtější. Jenže čas od času se stejně každé ženě vloudí do hlavy myšlenka, proč by nemohla mít delší vlasy, než její nejlepší kamarádka nebo namyšlená šéfová. V ten moment nastupuje do hry prodlužování vlasů.

Prodlužování vlasů představuje oblíbený způsob, jak si během několika hodin dopomoct k delší kštici. Častokrát skutečně JEN delší. Některé metody prodlužování totiž nejenže nevypadají přirozeně, ale z dlouhodobého hlediska nejsou ani zdravé, protože silně zatěžují vlasovou pokožku. Celý proces prodlužování navíc trvá několik hodin a musí se v pravidelných intervalech opakovat = časem se velmi prodraží. Jak z toho ven?

Clip-in vlasy - prodlužení bez námahy

Řešení se nazývá clip in a v současnosti se jedná o nejoblíbenější metodu prodlužování a zhušťování vlasů. Jde o vysoce kvalitní lidské vlasy na sponkách, které nevyžadují žádnou mimořádnou údržbu a vydrží velmi dlouho. Aplikace je blesková a žena ji zvládne i bez nutnosti pomoci další osoby. Cena vlasů je více než příjemná a nepřekročí cenu návštěvy kadeřnického salonu.

Clip in vlasy si můžete objednat pěkně z pohodlí domova. Výběr odstínů je skutečně pestrý a pokud si nebudete vědět rady, jednoduše se pošlete svou fotografii a dostane se vám odborné rady. Poštovné je při objednávce nad 2.500 zdarma a pokud nebudete spokojeni s odstínem, není problém vlasy vyměnit či vrátit. Ideální je samozřejmě nákup v kamenné prodejně v Praze, kde si můžete vlasy na vlastní oči prohlédnout, osahat a vyzkoušet...

Publikováno: 02. 12. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam