Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Clip-in – konečně dlouhé a krásné vlasy bez námahy

O dlouhých a krásných vlasech sní téměř každá žena. Cesta k nim je dlouhá a mnohdy trnitá. Pro některé ženy dokonce nedosažitelná. Takové vlasy nejenže velmi dlouho rostou, ale zároveň je obtížné se o ně starat. Většina dam to proto po čase vzdá. Navíc – kratší vlasy jsou v mnoha ohledech praktičtější. Jenže čas od času se stejně každé ženě vloudí do hlavy myšlenka, proč by nemohla mít delší vlasy, než její nejlepší kamarádka nebo namyšlená šéfová. V ten moment nastupuje do hry prodlužování vlasů.

Prodlužování vlasů představuje oblíbený způsob, jak si během několika hodin dopomoct k delší kštici. Častokrát skutečně JEN delší. Některé metody prodlužování totiž nejenže nevypadají přirozeně, ale z dlouhodobého hlediska nejsou ani zdravé, protože silně zatěžují vlasovou pokožku. Celý proces prodlužování navíc trvá několik hodin a musí se v pravidelných intervalech opakovat = časem se velmi prodraží. Jak z toho ven?

Clip-in vlasy – prodlužení bez námahy

Řešení se nazývá clip in a v současnosti se jedná o nejoblíbenější metodu prodlužování a zhušťování vlasů. Jde o vysoce kvalitní lidské vlasy na sponkách, které nevyžadují žádnou mimořádnou údržbu a vydrží velmi dlouho. Aplikace je blesková a žena ji zvládne i bez nutnosti pomoci další osoby. Cena vlasů je více než příjemná a nepřekročí cenu návštěvy kadeřnického salonu.

Clip in vlasy si můžete objednat pěkně z pohodlí domova. Výběr odstínů je skutečně pestrý a pokud si nebudete vědět rady, jednoduše se pošlete svou fotografii a dostane se vám odborné rady. Poštovné je při objednávce nad 2.500 zdarma a pokud nebudete spokojeni s odstínem, není problém vlasy vyměnit či vrátit. Ideální je samozřejmě nákup v kamenné prodejně v Praze, kde si můžete vlasy na vlastní oči prohlédnout, osahat a vyzkoušet…