WebEx Event Center - moderní nástroj pro organizaci online školení a prodejních prezentací

WebEx Event Center - moderní nástroj pro organizaci online školení a prodejních prezentací

Máte na starost organizaci školení nebo prodejní prezentace? Předtím, než se pustíte do zažitých procesů, na chvíli zadržte. Co takhle si vše tak trochu ulehčit? Vyzkoušejte jednu z nových telekomunikačních služeb, které provozuje společnost EMEA s.r.o. a poznejte, jak jednoduchá a efektivní může být organizace pomocí moderní technologie. Představujeme vám WebEx Event Center!

Co je to WebEx Event Center?

WebEx Event Center je zbrusu nová telekomunikační služba, v rámci které probíhá organizace prodejní prezentace nebo školení online. Ušetřete čas sobě i ostatním účastníkům a nabídněte jim možnost komunikace i bez fyzické přítomnosti. Do online služby, která probíhá v reálném čase, se může zapojit až 1000 účastníků. Komunikace probíhá v rámci softwaru, který se při prvním spuštění automaticky stáhne do počítače – žádný speciální hardware nebo software není zapotřebí. Díky Cisco WebEx Cloudu je zajištěn nejvyšší stupeň zabezpečení.

Spousta užitečných funkcí pod jednou střechou

Účastníci mohou sdílet videa (vysoce kvalitní záznam 360p), prezentace a dokumenty. Mezi další užitečné funkce patří Q&A chat, průzkum veřejného mínění, monitorování pozornosti účastníků (perfektní nástroj, který slouží k vyhodnocení efektivity prezentace) či možnost nahrávání jednotlivých eventů pro pozdější přehrávání. Služba WebEx Event Center se chlubí velmi jednoduchým a intuitivním rozhraním. Umožňuje rozesílání pozvánek, upomínek nebo poděkování účastníkům. Samozřejmostí je export dat všech zúčastněných osob či vyhodnocení uskutečněného průzkumu.

Chcete si službu zdarma vyzkoušet?

Shrnuto a podtrženo, jde o vskutku propracovaný systém organizace školení či prodejní prezentace, který na českém trhu nemá konkurenci. Chcete-li si ho zdarma vyzkoušet před zakoupením licence, požádejte o Free Trial verzi, která je na 30 dní zdarma. Rozhodnete-li se poté pro plnohodnotnou licenci, získáte k ní 2 hodiny školení zdarma. Další informace najdete na www.emeameet.cz.