Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Zalíbila se vám nová Škoda Rapid nebo jen toužíte po lepším automobilu?

Zlobí vás automobil a to natolik, že jste se ho rozhodli poslat do věčných lovišť a uvolnit jeho místo v garáži novějšímu modelu? V tom případě nyní pravděpodobně řešíte dilema, zda si pořídit zbrusu nový vůz, nebo ušetřit pěkných pár desítek tisíc a sáhnout po kousku, který sjel z výrobní linky před několika lety. Říká se, že vůni nového auta se žádná „ojetina“ nevyrovná, ovšem na druhou stranu platí, že co je dnes nové, bude zítra ojeté. Ať už se rozhodnete jakkoliv, rozhodně byste se měli obrátit na autorizovaného prodejce, který nabízí i kvalitní pozáruční a záruční servis a další související služby. Jedním z nich je i jihlavská společnost MÁCA s.r.o., která v funguje již přes dvacet let.

Máte chuť na novou Škodovku? A co takhle Seat nebo Fiat?

MÁCA s.r.o. nabízí nová auta i ojeté vozy ve špičkovém stavu. Prodej nových vozů Škoda doplňují i modely automobilek Seat a a Fiat, na které prodejce poskytuje i servis a to včetně zásobování originálních náhradních dílů. V roce 2009 byly navíc služby autoservisu rozšířeny také o opravy vozů Volkswagen.

Ojetá auta nabízí MÁCA pod značnou Škoda Plus a jde o bezpečnou a mimořádně výhodnou koupi. Vozy mají najeto méně než 30 000 kilometrů a nejsou starší 18ti měsíců. Nemáte-li k dispozici dostatečnou hotovost, nevadí. Využijte atraktivní financování a odjeďte se svým zánovním vozem třeba hned. Pro firmu je prioritou spokojený zákazník a proto nabízí odborné poradenství pro ty, kteří si s výběrem auta neví rady.

Aktuální nabídku vozidel a další informace o jihlavském autocentru a službách, které nabízí autoservis, najdete na oficiálním webu automaca.cz.