CNC obrábění si objednejte u kvalifikované firmy

CNC obrábění si objednejte u kvalifikované firmy

V průmyslovém světě se setkáte s CNC obráběním poměrně často. Prostřednictvím daného technologického procesu se dosahuje požadovaného tvaru obráběného předmětu. Od ostatních metod, jako jsou dělení materiálu, tváření a odlévání, se obrábění liší tím, že dochází k odebírání materiálu. V následujících řádcích vám prozradíme více o CNC obrábění a také vám představíme profesionála v daném odvětví. Starší postupy ručního obrábění jsou na ústupu, přičemž do popředí se prodírá CNC obrábění, které se provádí na CNC obráběcích strojích. V rámci dané služby je zajištěno CNC soustružení, CNC frézování, a ještě CNC vrtání.

Specialista na CNC obrábění

V tomto segmentu působí dlouhá léta společnost PMX Company, s.r.o., která kromě CNC obrábění má ve svém portfoliu i další služby a produkty. Za zmínku stojí třeba upínky neboli upínací nářadí, jehož úkolem je uchytit dílce při svařování. Opomenout nemůžeme ani jednoúčelové stroje, které vyrábí PMX Company, s.r.o. na míru svým zákazníkům. Pokud jsou tyto stroje postaveny přímo pro konkrétní účel, jsou efektivnější, rychlejší a hlavně levnější. Dále v nabídce najdete tvářecí stroje a nástroje, přičemž tváření je rozděleno ještě na několik kategorií, a to podle charakteru tvářících sil, teploty a geometrických charakteristik.

Svařovací stoly

V průmyslovém světě je velice skloňovaným tématem také svařování. Jestliže potřebujete svařovací stoly a přípravky, výše uvedená společnost vám bude nápomocna. Nabízí totiž svařovací stoly v pevném i stavitelném provedení. Co se rozměrů týče, záleží pouze na vašem přání. Závěrem nesmíme zapomenout ani na nástroj, jakým je zakružovačka profilů a trubek. Pomůcky spadají mezi tvářecí stroje a jsou určeny pro ohýbání plechů do rotačních tvarů. Potřebujete některé z výše uvedených řešení? Obraťte se na PMX Company, s.r.o., určitě budete spokojeni.

Publikováno: 04. 11. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam