Ušetřete za obalový materiál a pořiďte si použité lepenkové a klopové krabice

Ušetřete za obalový materiál a pořiďte si použité lepenkové a klopové krabice

Sháníte kvalitní lepenkové nebo klopové krabice, ale nevyhovuje vám příliš vysoká cena? V tom případě budete nadšení z nabídky společnosti MS – obaly s.r.o., která se zabývá prodejem použitých krabic. Předsudky stranou, protože se jedná o obaly v perfektním stavu a za neodolatelnou cenu! Detaily vám prozradíme v tomto článku!

Jak vypadá použitá krabice?

Označení „použité“ by vás v souvislosti s lepenkovými a klopovými krabicemi od MS – obaly nemělo odradit. Jde o krabice, které byly důkladně zkontrolovány a jejichž kvalita umožňuje další použití. Odolné a spolehlivé klopové a lepenkové krabice mají za sebou maximálně jedno použití a vy je můžete mít již od 6 Kč za kus. Na krabicích může být potisk nebo zbytky lepící pásky.

Jak správně vybrat lepenkovou krabici?

Prodejce nabízí několik typů lepenkových krabic, a to: Krabice 3VVL pro stěhování a skladování lehkých předmětů – jedná se o typ z třívrstvé lepenky, které jsou vhodné pro lehčí nebo již zabalené zboží. Z třívrstvé lepenky se vyrábí také jednodílné a dvoudílné skládací krabice. Krabice 6VVL pro skladování a zasílání těžkých výrobků – krabice z pětivrstvé lepenky mají vyšší odolnost než krabice z třívrstvé lepenky a lze je využít pro skladování a přepravu těžších předmětů. Krabice 7VVL pro přepravu velmi těžkých předmětů – sedmivrstvá lepenka je ideální pro transport a dlouhodobé uskladnění velmi těžkých předmětů. Tyto krabice disponují největší nosností, jsou vysoce odolné vůči vlhkosti a průrazu. V nabídce najdete také klopové krabice z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Opět za bezkonkurenční poměr ceny a kvality – od 6 Kč za kus.

Sháníte levné bigbagy?

V e-shopu www.ms-obaly.cz nechybí ani velkoobjemové vaky z polypropylenu, které se používají k uskladnění a manipulaci různých materiálů. Opět jde o jednou použité big bagy ve stoprocentním stavu. Jsou nepoškození, čisté, vytříděné a tedy připravené k dalšímu použití.

Publikováno: 04. 04. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: použité krabice