Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Ušetřete za obalový materiál a pořiďte si použité lepenkové a klopové krabice

Sháníte kvalitní lepenkové nebo klopové krabice, ale nevyhovuje vám příliš vysoká cena? V tom případě budete nadšení z nabídky společnosti MS – obaly s.r.o., která se zabývá prodejem použitých krabic. Předsudky stranou, protože se jedná o obaly v perfektním stavu a za neodolatelnou cenu! Detaily vám prozradíme v tomto článku!

Jak vypadá použitá krabice?

Označení „použité“ by vás v souvislosti s lepenkovými a klopovými krabicemi od MS – obaly nemělo odradit. Jde o krabice, které byly důkladně zkontrolovány a jejichž kvalita umožňuje další použití. Odolné a spolehlivé klopové a lepenkové krabice mají za sebou maximálně jedno použití a vy je můžete mít již od 6 Kč za kus. Na krabicích může být potisk nebo zbytky lepící pásky.

Jak správně vybrat lepenkovou krabici?

Prodejce nabízí několik typů lepenkových krabic, a to:

Krabice 3VVL pro stěhování a skladování lehkých předmětů – jedná se o typ z třívrstvé lepenky, které jsou vhodné pro lehčí nebo již zabalené zboží. Z třívrstvé lepenky se vyrábí také jednodílné a dvoudílné skládací krabice.

Krabice 6VVL pro skladování a zasílání těžkých výrobků – krabice z pětivrstvé lepenky mají vyšší odolnost než krabice z třívrstvé lepenky a lze je využít pro skladování a přepravu těžších předmětů.

Krabice 7VVL pro přepravu velmi těžkých předmětů – sedmivrstvá lepenka je ideální pro transport a dlouhodobé uskladnění velmi těžkých předmětů. Tyto krabice disponují největší nosností, jsou vysoce odolné vůči vlhkosti a průrazu.

V nabídce najdete také klopové krabice z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Opět za bezkonkurenční poměr ceny a kvality – od 6 Kč za kus.

Sháníte levné bigbagy?

V e-shopu www.ms-obaly.cz nechybí ani velkoobjemové vaky z polypropylenu, které se používají k uskladnění a manipulaci různých materiálů. Opět jde o jednou použité big bagy ve stoprocentním stavu. Jsou nepoškození, čisté, vytříděné a tedy připravené k dalšímu použití.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.