Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Co Němec, to patriot. Verstehen Sie?

Německy mluvící země patří mezi naše nejbližší sousedy. Přestože nás s nimi pojí hluboká historie a míváme zde i intenzivní vztahy, co se byznysu a cestování týče, málokdy se dokážeme domluvit jinak, než „lámaně“. V případě oficialit si ale „s rukama a nohama“ nevystačíme a je třeba dát jednání „štábní kulturu“.

Aby byla vaše němčina jako ze žurnálu, stačí mít po ruce kvalitní překladatele. Překlad z němčiny dokáže zprostředkovat agentura PRESTO. Od roku 1990 využilo její služby přes 30 tisíc spokojených klientů. Odborní překladatelé garantují komplexní překladatelské služby, nevyjímaje překlady odborných a technických textů, soudní a právní překlady, korektury textu, expresní překlady do 24 hodin a tlumočnické služby.

Vsaďte na německou preciznost

Vedle angličtiny je němčina druhým nejžádanějším byznys jazykem v Evropě, a protože jsou Němci patrioti, význam tohoto jazyka stále roste. Udělat dobrý kšeft a naklonit si přízeň znamená přistoupit na jejich „notu“. Používat němčinu je jedním z prvních předpokladů, jak toho snadno dosáhnout.

Agentura PRESTO vám v tom ráda pomůže. Objednávku překladu z němčiny nebo překladu do němčiny můžete zadat jednoduše on-line. Back office vám zašle cenovou nabídku, případně vás bude kontaktovat s požadavky na zpracování překladu. Dohodne se s vámi i z hlediska termínu. Problémem není překlad do 24 hodin, nebo dokonce na počkání.

Překlady i tlumočení

Všichni překladatelé, kteří mají německé texty v agentuře na starost, splňují velmi přísná kritéria kvality, přesnosti a rychlosti. V případě dlouhodobé spolupráce je klientovi přednostně nabídnut VIP tým, který bude k jeho službám opakovaně ve stejném složení.

Samozřejmostí jsou i tlumočnické služby, kdy je možné využít konsekutivní, simultánní, soudní nebo doprovodné jazykové interakce. PRESTO poskytuje tlumočnickou techniku pro akce všech velikostí, od malých seminářů, přes firemní prezentace, až po mezinárodní kongresy, či konference.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.