Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kosmetika a vůně

Na co si dát pozor při výběru parfému?

Čím dokonale umocnit vyladěný outfit? Neobejdete se bez doplňků, ale zároveň nesmíte zapomenout na vhodně zvolenou vůní. Parfém, který perfektně vystihne váš charakter, dokáže hotové divy, ale co když si nevíte rady s výběrem? Připravili jsme pro vás několik praktických rad, které vám budou při nakupování nápomocné.

Jak zkoušet vůni v parfumérii?

Vybírat parfém podle toho, jak se vám líbí krabička nebo renomé výrobce, je hloupost. Zásadní roli hraje samotná vůně (i velmi levný parfém může krásně vonět), takže se nevyhnete návštěvě parfumerie, kde na vás čekají testery. Většina lidí má tendenci vyzkoušet co možná nejvíce vůní, ale v praxi je tato metoda kontraproduktivní. Po očichání dvou až tří parfémů se čich unaví a je zbytečné zkoušet další. Zároveň po nanesení několik minut počkejte – esence nebudou tak intenzivní a nemusíte je shledat tak příjemné jako bezprostředně po nanesení.

Stejný parfém nemusí na dvou lidech vonět stejně

A pozor, nenechte se zlákat vůní, která se vám moc líbila na někom jiném. Tedy alespoň předtím, než ji vyzkoušíte na sobě. Odlišná pokožka, životospráva, jídelníček a další faktory mohou efekt parfému výrazně ovlivnit. Případy, kdy jeden a ten samý typ parfému voní na dvou osobách odlišně, rozhodně nejsou výjimkou. To si uvědomte ve chvíli, kdy začnete obviňovat prodejce z toho, že vám prodal „neoriginál“.

Parfémy podle osobnosti

Co se týče výběru vůně, nejdůležitější je váš osobní pocit. Anebo zvolte parfém na základě vaší osobnosti. Jste nenapravitelná romantička, sporty girl, nebo snad femme fatale? Toužíte po lehké eleganci, nebo vášni? Zajímavý článek na téma „jak vybrat parfém podle osobnosti“ najdete v magazínu divky-zeny.cojevakci.cz.

Tip na super čtení

Portál cojevakci.cz se vyplatí sledovat i z jiných důvodů. Na coolzine.cojevakci.cz najdete online magazín o novinkách ze světa kultury, módy a internetu. A na svetemzvirat.cojevakci.cz zase blog o domácích zvířatech.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *