Co vám na obezitologii neřeknou?

Co vám na obezitologii neřeknou?

Jste tlustá nebo se tak alespoň cítíte? Skáčou vám kila nekontrolovatelně nahoru a dolů a vy si už nevíte rady, co s tím? Vložili jste poslední naděje do lékaře obezitologa a efekt je stejně mizivý? Řekneme vám, co před vámi lékaři zatajili. Obezitologie je docela dobrý medicínský byznys. Zájmem lékaře je, aby se k němu pacient vracel opakovaně. Z toho důvodu se jde na hubnutí „oklikou“ a lidově řečeno se „netlačí na pilu“. Pokud už máte dost systému pokus/omyl, seznamte se s posledními vědeckými novinkami, které mají prokazatelné výsledky.

​Cesta ke štíhlosti vede přes bílkoviny

Nejlepší cestou jak zhubnout je donutit tělo k vlastní práci a spalování. To se může podařit pomocí vysokoproteinové diety, která vsází na bílkoviny. Ty vám ve specializované formě dodají Chia Shake jídla. Obsahují vysoký podíl kvalitních bílkovin, vlákninu, vitamíny a minerály. Jsou bezlepková, bez přidaného cukru, bez éček a zbytečných umělých ingrediencí. Aby byl váš jídelníček kompletní a nemuseli jste šílet z toho, kde koupit vhodné suroviny, objednejte si Chia Shake dietní balíčky. Najdete v nich vše, co k hubnutí potřebujete. Budete jíst 5x denně jídlo Chia Shake, k tomu 500 g zeleniny a malé množství zdravých tuků, díky nimž se vaše tělo dostane do ketózy a konečně trvale zhubnete.

​Nastartujte metabolismus

Ketóza je stav, kdy vaše tělo spaluje na energii tuky, ne sacharidy, jak se tomu běžně děje. Využívá k tomu vlastní energie, zjednodušeně se dá říct, že čím víc jíte, tím víc energeticky „makáte“. Dalším neméně zásadním pozitivním faktem je konec hladovění. Díky Chia Shake jídlům jste dostatečně zasyceni a dokonce vám i chutná. Mozek dodává metabolismu impuls, že potravy je dostatek, nemusí si dělat zásoby a opět se bát, že nedostane najíst. Tím se zásadně upraví váš metabolismus a vy budete konečně poprvé v životě hubnout bez mučení.

Publikováno: 07. 05. 2021

Kategorie: Strava

Autor: Adam