Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Co vám na obezitologii neřeknou?

Jste tlustá nebo se tak alespoň cítíte? Skáčou vám kila nekontrolovatelně nahoru a dolů a vy si už nevíte rady, co s tím? Vložili jste poslední naděje do lékaře obezitologa a efekt je stejně mizivý? Řekneme vám, co před vámi lékaři zatajili.

Obezitologie je docela dobrý medicínský byznys. Zájmem lékaře je, aby se k němu pacient vracel opakovaně. Z toho důvodu se jde na hubnutí „oklikou“ a lidově řečeno se „netlačí na pilu“. Pokud už máte dost systému pokus/omyl, seznamte se s posledními vědeckými novinkami, které mají prokazatelné výsledky.

​Cesta ke štíhlosti vede přes bílkoviny

Nejlepší cestou jak zhubnout je donutit tělo k vlastní práci a spalování. To se může podařit pomocí vysokoproteinové diety, která vsází na bílkoviny. Ty vám ve specializované formě dodají Chia Shake jídla. Obsahují vysoký podíl kvalitních bílkovin, vlákninu, vitamíny a minerály. Jsou bezlepková, bez přidaného cukru, bez éček a zbytečných umělých ingrediencí.

Aby byl váš jídelníček kompletní a nemuseli jste šílet z toho, kde koupit vhodné suroviny, objednejte si Chia Shake dietní balíčky. Najdete v nich vše, co k hubnutí potřebujete. Budete jíst 5x denně jídlo Chia Shake, k tomu 500 g zeleniny a malé množství zdravých tuků, díky nimž se vaše tělo dostane do ketózy a konečně trvale zhubnete.

​Nastartujte metabolismus

Ketóza je stav, kdy vaše tělo spaluje na energii tuky, ne sacharidy, jak se tomu běžně děje. Využívá k tomu vlastní energie, zjednodušeně se dá říct, že čím víc jíte, tím víc energeticky „makáte“. Dalším neméně zásadním pozitivním faktem je konec hladovění. Díky Chia Shake jídlům jste dostatečně zasyceni a dokonce vám i chutná. Mozek dodává metabolismu impuls, že potravy je dostatek, nemusí si dělat zásoby a opět se bát, že nedostane najíst. Tím se zásadně upraví váš metabolismus a vy budete konečně poprvé v životě hubnout bez mučení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *