Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Tigerem Woodsem do deseti minut

Golf patří mezi nejoblíbenější individuální sporty vůbec a jeho kořeny sahají o mnoho staletí zpět, do staré Číny. Tehdy byl provozován výhradně šlechtou a za „hru pro elitu“ byl považován až donedávna. Mezi masy se začal rozšiřovat až v posledních letech a momentálně ho hraje asi 60 milionů lidí po celém světě. Pokud jste už o golfu uvažovali i vy, ale nevíte, kde a jak začít, mohl by vám pomoci šikovný web, který se zaobírá nejen technikou hry, ale i další, neméně důležitou golfovou problematikou, jako je výbava a oblečení. Golf totiž není jen obyčejný sport, je to životní styl.

Bez trenéra to nepůjde

Ideální místo pro začátek vaší golfové kariéry je trener-golf.cz. Právě zde totiž najdete všechny potřebné informace, bez kterých se na hřišti neobejdete. Jste-li naprostý začátečník, kterému nejsou známy ani základní pravidla golfu, natož pak změna švihu, pak jste zde správně. Na své si přijdou i ti, kteří již golf zkoušeli a rozhodli se své dovednosti vypilovat na maximum. K tomu jim může pomoci profesionální golfový trenér, na kterého zde najdou kontakt. Velmi zajímavá je i golfová školka, případně golfová akademie. Nezapomeňme ani na průvodce světem golfové módy, která ke sportu neodmyslitelně patří. Dozvíte se nejen to, že modré džíny na green nepatří, ale i spoustu dalších zajímavostí, které rozšíří vaše povědomí o golfu.

Trener-golf.cz je nejlepším přítelem všech sportovců, kteří to s golfem myslí vážně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *