Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kancelář

COLOP – světová razítka, na které se můžete vždy spolehnout

Potřebujete jedno, nebo rovnou celou sadu razítek, ale nevíte, na koho se obrátit? Máte se stávajícím dodavatelem špatné zkušenosti a hledáte někoho, kdo vám vyrobí razítka, která vám budou věrně sloužit? Pro razítka už dávno nemusíte někam chodit a můžete si je objednat z pohodlí domova. Společnost Grapp CZ s.r.o. je jedním z prověřených výrobců, kteří nabízí výrobu razítek online a z jejího širokého sortimentu si jistě vyberete i vy.

Špička ve svém oboru

Důvodů, proč si vybrat razítka od firmy Grapp CZ je hned několik. Výrobce nabízí maximální servis a ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a snaží se mu maximálně vyhovět. Využívá moderní technologie, sleduje trendy a díky dlouholeté spolupráci s dodavatelem COLOP dosáhl nízkých výrobních nákladů a je proto schopen nabídnout velmi příznivé ceny. Razítka značky COLOP patří ke světové špičce a jsou distribuovány do více než 120ti zemí po celém světě.

Navrhněte si své razítko z pohodlí domova

Cesta k vašemu novému razítku může začít na www.svetrazitek.cz. Na webu si vyberete některé z mnoha typů razítek a prostřednictvím intuitivního rozhraní si ho přizpůsobíte podle svých potřeb. Můžete zvolit rozměr otisku, počet řádků, barvu krytu a polštářku, ale také typ a velikost písma. Další možností je vložit připravenou grafiku ve formátech .gif, .jpg, .bmp nebo .png v minimálním rozlišení 600 dpi.

Široký sortiment razítek a příslušenství, ve kterým si každý najde to své

Výroba razítek online je rychlá a pohodlná, ale také cenově příznivá. Nejprodávanější razítka jsou momentálně v akci a můžete je mít se slevou až 30 %. V produktové nabídce společnost Grapp CZ nechybí ani příslušenství v podobě náhradních polštářků v různých barvách, razítkové polštářky pro klasická ruční razítka, hotová datumová, paginovací a označovací razítka, ale také veselá razítka pro školáky. Při objednávce nad 200 Kč je doprava zcela zdarma. Tak na co ještě čekáte? Nechte si vyrobit razítko, na které se budete moct vždy spolehnout!