Crediton má pro ženy na mateřské dovolené pochopení

Crediton má pro ženy na mateřské dovolené pochopení

Rodina je základ státu. Respektive by měla být, ale ženy na mateřské či rodičovské dovolené ví své. Nuzný příspěvek ze státní kasy, který by se jim měl pravidelně připisovat na účet, má kolikrát zpoždění a co si má maminka – často samoživitelka – počít, nikoho příliš nezajímá. O výši rodičovského příspěvku se raději ani nezmiňujeme. Zákonodárci nejspíše nemají děti, jinak by si snad uvědomili, že almužna, kterou maminky dostávají, náklady na dítě pokryje jen stěží. Co si však počít v případě, že příspěvek nedorazí včas, nebo rozpočet nabourá neočekávaný výdaj?

Dejte si pozor na podvodníky a lichváře

Jedinou možností, jak řešit komplikovanou finanční situaci, je půjčka. Ideální je bezúročná půjčka od rodiny nebo známých, ale pokud jsou na tom finančně stejně jako vy, budete se po ni muset poohlédnout jinde. Banky půjčky pro ženy na mateřské dovolené nenabízí a vesměs se k žadatelkám staví odmítavě. Vyřídit bankovní úvěr navíc trvá poměrně dlouho a v krizových situacích je často nezbytné jednat okamžitě. Zbývá nebankovní sektor, který je ke klientům poměrně otevřený, ale na druhou stranu zde hrozí reálné riziko, že žadatelka sedne na lep podvodníkům. Případů, kdy si maminky zažádaly o půjčku a nakonec nedostaly ani korunu, při čemž zaplatily vysoké poplatky, stále přibývá a proto jsme se rozhodli doporučit půjčku od známé nebankovní společnosti Crediton. Ta se ke klientkám na mateřské dovolené nestaví odmítavě a naopak jim ráda vychází vstříc.

Půjčit si můžete stokorunu, nebo několik tisíc

V rámci první půjčky si lze vypůjčit až 4 000 Kč (minimální výše půjčky je pouze 100 Kč!), což je dost na úhradu neočekávaných výdajů. Splatnost 30 dnů lze prodloužit od dalších 40 dnů a peníze dorazí na účet prakticky ihned. Klienti, kteří dodrží smluvní podmínky, mohou o půjčky na mateřské dovolené zažádat opakovaně a vypůjčit si až 12 000 Kč. Celý proces lze vyřídit z pohodlí domova a není nutné nikam chodit. A právě to maminky na v domácnosti ocení zdaleka nejvíce. Crediton je silná a stabilní společnost, která je známá férovým přístupem, transparentními podmínkami a skvělým renomé na českém trhu. Ať už potřebujete pár stovek nebo tisíc, vždy se na ni můžete s důvěrou obrátit. O půjčku můžete zažádat na webových stránkách crediton.cz.