Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Decolt – unikátní kombinace bagu a golfového vozíku z exkluzivních materiálů

O golfu se často hovoří jako o sportu gentlemanů, ale také hře pro elitu. Realita je ovšem taková, že se mu pravidelně oddává na šedesát milionů hráčů na celém světě, což ho řadí na druhé místo, hned po volejbalu. Statistiky a zajímavosti o této úžasné a návykové hře si však necháme na jindy. Dnešní článek bychom totiž rádi věnovali pomůcce, bez které se na hřišti žádný golfista neobejde – golfovému vozíku. Zajímá vás, čím si nepostradatelný, ale ničím zajímavý pomocník, vysloužil tolik pozornosti? Neměli bychom se raději věnovat golfovému oblečení, nebo ještě lépe výběru golfových holí? Chyba lávky, golfový vozík Decolt vás uchvátí na první pohled!

Nespokojte se se standardem

Vyžeňte si z hlavy představu o tom, jak má vypadat golfový vozík a pokochejte se fotografií Decoltu. I amatérovi, který na hřiště zavítá párkrát do roka, musí být jasné, že jde o něco mimořádného. A taky, že ano. Výrobce Geum si zakládá na inovativním a nadstandardním řešení a vozík Decolt není výjimkou.

Decolt představuje netradiční kombinaci bagu a vozíku a chlubí se dokonalým designem, ale také revolučním řešením přepravy samotné. Pojme hole, míčky, teečka, deštník a další vybavení a dostane vás logickým uspořádáním. Těžiště je položeno velmi nízko a nejtěžší hole (železa) jsou umístěny hlavami dolů, což vozíku zaručuje perfektní manipulaci a stabilitu a to i v extrémních náklonech. Veškeré vybavení je snadno dosažitelné a protože manipulujete pouze s gripy a shafty, nebudete se muset dotýkat špinavých částí holí. A odmontujete-li kolečka, proměníte ho v „obyčejný“ bag, který můžete nosit na zádech.

Golf

Jednoduše dokonalý golfový vozík

Design golfového vozíku Decolt je jedním slovem maximalistický. Výjimečnost produktu umocňují vysoce kvalitní materiály jako je karbon, leštěný hliník, chrom či prošívaná kůže. Každý detail je doveden do dokonalosti a celek působí neskutečně stylově.

Decolt je nejluxusnější, nejlehčí a nejkompaktnější kombinací bagu a vozíku, která je momentálně na trhu. Nezáleží na tom, jaké jsou vaše hráčské dovednosti, s Decoltem si každou hru užijete naplno.

bg-design_4