Stmelte kolektiv a pořádně se pobavte

Stmelte kolektiv a pořádně se pobavte

Zdá se vám, že výsledky vaše i vašich spolupracovníků nejsou ani zdaleka takové, jaké by měly být? Panuje ve firmě podivná atmosféra nedůvěry? Pokud s tím rychle něco neuděláte, natotata vás převálcuje usměvavá konkurence. Možná, že vaši kolegové nejsou tak špatní. Třeba je jen, stejně jako vás, zmáhá každodenní stres. Nedá se nic dělat, je třeba vypnout a pokusit se o zdánlivě nemožné – zvýšit efektivitu práce přirozeným teambuildingem. Vezměte své spolupracovníky „na jedno“, nebo ještě lépe – uspořádejte pořádný firemní večírek, na který budete vzpomínat ještě hodně dlouho.

Nemáte organizační schopnosti?

Realizace firemní akce není ani zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nemáte-li dostatek fantazie a vynikající organizační schopnosti, může firemní akce skončit pořádným faux pas. Raději nic neriskujte svěřte organizaci někomu, kdo má s jejich pořádáním dostatek zkušeností. Ideálním adeptem je společnost PiXOLO, kterou má většina z nás zafixovanou jako jednoho z nejlepších developerů webových stránek. Záběr PiXOLa je však mnohem širší, než jen tvorba kvalitních webů a prvotřídní marketing. Firemní akce na klíč již využili giganti, jako je NOVA, KB či QUELLE, což je zárukou nejvyšší kvality.

Proč firemní akce od PiXOLO?

PiXOLO má dlouholeté zkušenosti v oboru a zajišťuje kompletní servis. Zajistí pro vás catering, prostory i doprovodný program. Ten by měl být zlatým hřebem každého večírku. Vybrat si můžete mezi barmanskou show, mobilním kasinem a celou řadou dalších atrakcí. Možná, že dáte přednost tématickému večírku ve stylu mafie, případně ryze české zabíjačky. Ať už se rozhodnete jakkoliv, vždy si můžete být jistí, že vše proběhne podle vašich představ a přání. Firemní akce od PiXOLO je nejefektivnější formou teambuildingu.

Publikováno: 28. 08. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: catering | firemní akce | firemní akce na klíč | firemní akce na míru | prostory | teambuilding