Den D se blíží - rozeslali jste již svatební oznámení?

Den D se blíží - rozeslali jste již svatební oznámení?

Svatba patří mezi významné milníky každého vztahu. Většina žen ji dokonce pokládá za jeden z nejdůležitějších a nejkrásnějších okamžiků v životě. Moment, kdy si dvě zamilované osoby řeknou „ano“, je neskutečně romantický a leckdo při pohledu na šťastný pár uroní slzu. Na druhou stranu je třeba počítat s náročnými přípravami, které zahrnují spoustu zařizování. Aby vše dopadlo dle očekávání, mělo by se s realizací začít v dostatečném předstihu. A nejde jen o výběr svatebních šatů, místa pro obřad a hostinu či sestavení jídelníčku. Nedílnou součástí dlouhého seznamu položek je také rozeslání svatebního oznámení.

Vyberte si z 1000 motivů a různých stylů tisku

Svatební oznámení je mnohem důležitější, než jste si možná doposud mysleli. Jak jinak by se o vaší svatbě dozvěděli i ti, které na obřad nepozvete? A svatebčané zase považují doručení oznámení jako slušnost. Dejte si proto na svatebním záležet a nechte si vyrobit krásnou kartičku, kterou vám bude onen slavný den navždy připomínat. Co byste řekli na výběr z tisícovky originálních designů a padesáti druhů papírů? Přesně to totiž nabízí společnost KyoPrint s.r.o., která nabízí stylová svatební oznámení online. Stačí prolistovat katalogy (na webu je jich momentálně 22!) a vybrat si motiv, který vás dokonale vystihuje. Neméně zajímavá je možnost volby netradičních tiskových metod jako slepotisk, ražba a výsek. Samozřejmostí je také oznámení na míru s vlastní fotografií a textem.

Šance i pro zapomnětlivce

Svatební oznámení dostanete do 8 pracovních dní po odsouhlasení návrhu, nicméně nemusíte zoufat ani v případě, že si vzpomenete doslova na poslední chvíli. Za příplatek budete mít oznámení již do 24 hodin.

Nechte si poslat vzory zdarma

Stále váháte a rádi byste se o kvalitě přesvědčili ještě před objednávkou? Žádný problém, nechte si zaslat vzorky oznámení zdarma. Nabídka platí pro vybrané katalogy a na zákazníka připadají 2 kusy. A pozor, KyoPrint nabízí také luxusní varianty v netradičním designovém provedení. Blýsknete se před ostatními?

Publikováno: 01. 04. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: svatební oznámení vzory zdarma