Nenechávejte svůj majetek napospas zlodějům

Nenechávejte svůj majetek napospas zlodějům

Rozhodli jste se, že se postavíte na „vlastní nohy“ a dáte vale současnému zaměstnání? Máte-li dostatek zkušeností, pak není důvod, proč byste se neměli pokusit vydělávat sami pro sebe. Pamatujte však na to, že každý start podnikání je náročný a je třeba myslet na celou řadu věcí, byť na první pohled nepodstatných. Pouštíte-li se do realizace vlastní prodejny, měli byste zvážit, zda jste udělali vše pro bezpečnost svého majetku. Ani to, že se váš krámek nachází na frekventovaném místě nezaručí, že se nestane terčem zlodějů. Naopak, čím víc je vaše zboží na očích, tím větší je šance, že si k němu bude chtít nenechavec prorazit cestu. Pojďme se proto spolu podívat na efektivní způsob, jak vaši prodejnu zabezpečit a předejít tak nepříjemnostem.

Důležitá je zejména prevence

Podle statistik většina prodejců nezapomíná na hlídací systémy, což je v pořádku. Kamerový systém a alarm však zloděj zaznamená až tehdy, když vnikne do objektu. Umístí-li však majitel obchodu do výlohy mříže, drtivou většinu potencionálních pachatelů od násilného vniknutí odradí. Mříže totiž fungují jako fyzická, ale i psychologická bariéra. Aby fungovaly na sto procent, musí být vyrobeny z kvalitních materiálů a na míru. Mezi nejkvalitnější výrobky patří rolovací mříže UNIVERS, které najdou využití v nákupních centrech, skladech či hromadných garážích. Výroba probíhá za pomocí nejmodernějších technologií a to z vysoce kvalitní oceli. Všechny mříže jsou důkladně kontrolovány techniky a zákazníkům předány v nejvyšší kvalitě. Mechanické části jsou ošetřeny tak, aby vydržely co nejdéle a byl zaručen naprosto bezproblémový chod celého systému. Samozřejmostí je i patřičný důraz na estetickou stránku. Mříže od UNIVERS váš majetek ochrání a zároveň dobře vypadají. Díky elektrickému pohonu je zaručeno snadná a bezproblémová manipulace.

Nenechávejte nic náhodě

Nečekejte na to, až vám zmizí skladové zásoby či drahý sortiment a investujte do účinné ochrany již nyní. Máte-li představu o tom, jak by měly vaše mříže vypadat, stačí zavolat 312 663 234 a domluvte si návštěvu technika. Ten s vámi probere vaše požadavky a nabídne vhodné řešení. Schůzka může proběhnout v některé z kamenných prodejen či ideálně rovnou na místě. UNIVERS v současné době nabízí čtyři odlišná provedení – Valencia, Verona, Raventa a Monako. Jednotlivé typy mříží si můžete prohlédnout na webových stránkách výrobce mrize-rolovaci.cz.

Publikováno: 24. 07. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: mříže | mžíže univers | ochrana obchodů | rolovací mříže | univers