Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

I kvalitní vizitky mohou být levné!

Nebylo dost času projednat obchodní záležitosti, tak jste dotyčnému zanechali alespoň vizitku. Neozval se. Důvodů, proč vás nekontaktoval, může být mnoho, ale možná ho odradila právě vizitka. Je dostatečně reprezentativní na to, aby potenciální klienty přesvědčila o vašich kvalitách? Nebo jde jen o nevzhledný kousek papíru, který ničím neupoutá a hned poté, co ho někomu dáte, skončí v koši? Podceňovat úroveň svých vizitek se nevyplácí, neboť právě ony o vás leccos vypovídají. Příště takovou chybu neuděláte, protože si je necháte vytisknout v moderním designu na prémiový papír.

Profesionálně vyhlížející vizitky na papíře o vysoké gramáži nemusí být drahé. Pokud vám nevyhovuje cenová politika agentury, kterou jste využívali doposud, nečekejte a obraťte se na někoho jiného. Třeba na známou službu TiskniSi.cz, v rámci které si můžete objednat tisk vizitek online.

Neztrácejte čas a vytvořte si vizitku v několika málo krocích

Služba TiskniSi.cz není zajímavá jen kvůli atraktivnímu poměru ceny a kvality vizitek. Je koncipována tak, aby byla maximálně jednoduchá a rychlá, což v případě časového presu oceníte dvojnásobně. V rámci intuitivního rozhraní webu si vyberete z mnoha předpřipravených grafických návrhů, nastavíte požadovaný text a logo, počet kusů a… dokončíte objednávku.

Grafické návrhy, které můžete zdarma využít, jsou velmi zdařilé. Jsou moderní, vzdušné a tématicky přizpůsobené pro rozličné obory. Můžete si vybrat takový, který bude charakterizovat vaše podnikání nebo vás samotné. Samozřejmě však můžete použít i vlastní návrh, záleží jen na vás. Minimální odběr je pouze 50 ks, které jsou momentálně k mání za akční cenu 249 Kč. Vizitky si můžete vyzvednout osobně na některém z 12 odběrných míst v rámci celé České republiky, nebo si je nechat zaslat poštou. Většina objednávek je expedována v rozmezí od 2 do 5 dní a v případě ceny nad 900 Kč nebudete muset platit poštovné. Uvedené ceny platí pro tisk oboustranných vizitek!

Vizitky, které si klienti budou chtít nechat

Rychlost, jednoduchost, příjemná cena a moderní design, ale jak je to s kvalitou? Zmínili jsme, že TiskniSi.cz nabízí prémiový papír, takže se můžete těšit na vizitky, které mezi běžnými vyniknout. Pro představu – vizitky se obvykle tisknou na 200 – 300 g papír, ale ty vaše budou na 350 g papíru. A aby toho nebylo málo, k objednávce nad 100 ks dostanete dalších 20 vizitek zcela zdarma. A objednáte-li si také stylový vizitkář, dostanete ho se slevou ve výši 35 %.

Službu TiskniSi.cz provozuje zavedená offsetová tiskárna, která na trhu působí již 19 let. Nabízí komplexní služby, tedy i tisk letáků, plakátů, brožurek, prospektů, kalendářů a všech dalších typů tiskovin.

TiskniSi