Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Dlouhé podzimní večery si zpestříte pletením a háčkováním

Ne všichni patří k příznivcům sledování televize nebo četby knih. Preferují kreativní činnosti a ruční práce. Ruku na srdce. Díky pletení nebo háčkování procvičíte všechny prsty, skvěle se zabavíte, a dokonce vytvoříte něco hodnotného. Nehledě na to, že jsou pleteniny a háčkované doplňky velmi trendy.

Předtím, než začnete s pletením, seznamte s úchopy a technikami, pořiďte si potřebné pomůcky, vzory, vlnu a výměnné jehlice Knitpro. Dnes existuje nespočet knižních návodů a videotipů, takže to nebude problém. Tvůrčí aktivita prospěje mladým dívkám i starším generacím. Jakmile se do práce obujete, pletení vám půjde jako po másle.

Co všechno si můžete uplést?

Pokud si myslíte, že jsou v kurzu jen pletené svetry na zimu, tak to jste na omylu. Je toho opravdu mnoho, co lze uplést a uháčkovat. Samozřejmě, že se vám bude hodit sada háčků na háčkování a pletací jehlice. Bez toho se prostě neobjedete. Dále si opatřete kvalitní přízi a vlnu. Jestliže nejste prudce kreativní, inspirujte se na internetu. Pro začátek si upleťte pestrobarevnou šálu a uháčkujte moderní kabelku na drobnosti. Zkušené pletačky si dokážou vyrobit sukně, šaty, halenky, dokonce i plavky. V zimním období oceníte hřejivé pletené plédy, ponča a ponožky. Nejlepší na tom je, že půjde o vaše vlastnoručně vyrobené produkty. Nesetkáte se s osobou, která by měla na sobě stejný kousek oblečený jako vy.

Vše krok za krokem

Možná se vám zdá pletení a háčkování nudné, ale opak je pravdou. Jako první se musíte naučit držet jehlice a pracovat s nimi. Pro začátek si zvolte vzory, které jsou snadné. Později se vrhněte na náročnější kombinace. Vždy mějte po ruce kvalitní přízi a vlnu, jenom tak bude výsledek žádoucí. Podívejte se na internetové stránky Propleta, kde najdete všechno potřebné k pletení a háčkování.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *