Podnikatelská půjčka se obejde bez náročného papírování

Podnikatelská půjčka se obejde bez náročného papírování

Pokud se chystáte na dráhu OSVČ, jistě víte ze svého okolí, že bývá často spojená s větší porcí administrativy. Na začátku je také prostor pro investice a kdo nemá vlastní úspory, musí si někde půjčit peníze. Komu banka nevyjde vstříc, nemusí kvůli tomu předčasně skončit. Naopak, měl by se rozhlédnout a brzy zjistí, že existují i nebankovní půjčky. Kritéria na zájemce o podobný produkt jsou výrazně níž než v případě banky. Výdaje jsou různé, někdy jde o reklamu a sebeprezentaci, jindy zase nákup elektra do kanceláře nebo nářadí do dílny. Krátkodobá půjčka proto přijde vhod v mnoha různých případech.

Žádné dlouhé papírové formuláře

Pokud nesnášíte vyplňování formulářů na několika stranách, kde jsou různé kolonky a téměř vše je na první pohled nejasné, vězte, že podnikatelská půjčka je o něčem úplně jiném! Minimum papírování a možnost vybrat si z několika různých variant, vždy podle konkrétní situace, to je jen příjemný začátek. Vyplníte totiž jen krátký formulář, v němž se představíte a uvedete také své platné IČ. Jinými slovy, nejdůležitější je tady ověření, že podnikáte. Kdo potom splní pár dalších formalit, může se těšit na kladnou odpověď. A kolik je možné si půjčit? Jak dlouhý splátkový kalendář si lze zvolit?
  • 5 000 Kč je minimální suma. Koupit si lze prakticky cokoliv, dotazy na toto téma nebudou.

  • 30 000 Kč je nejvyšší částka, o kterou je možné tímto požádat. Opět jde o neúčelový úvěr.

  • Lhůtu splatnosti si nastavíte podle sebe. Jste omezeni jen dvěma mantinely, 7 a 30 dní.

Neúčelový charakter půjčky je výhodou

Je to klasická půjčka na podnikání, která se ale obejde bez složitých otázek. Účel využití je totiž jen na vás. Nemusíte na žádný úřad, vysvětlovat někomu své důvody. Jinak řečeno, neztrácet čas. Cenné chvilky můžete věnovat svému podnikání, hledání klientů nebo přímo činnosti, pro kterou jste se nedávno rozhodli.

Publikováno: 05. 09. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam