Do moderního bydlení patří moderní obrazy

Do moderního bydlení patří moderní obrazy

Milovníci umění pozor! Pro všechny, kteří si neodepřou příležitost k zajímavému nákupu unikátních dekorací, jsme připravili malou exkurzi do internetového krámku s exkluzivními obrazy. Pokud se v současné době poohlížíte po něčem, co by vám doma každý den dělalo radost, zbystřete všechny smysly. V souvislosti s abstraktními motivy vám stejně nic jiného nezbude.  

Abstrakce? A co to je?

  Ještě než vstoupíme do virtuální expozice e-shopu s obrazy dekobraz.cz, si zopakujeme trochu teorie. Abstrakce se ve výtvarném umění dělí na dva proudy, z nichž jeden vychází ze základních prvků (tvar, barva, linka, obrys, křivka a světlo), jež nijak nesouvisí s reálnými objekty a druhý přesně naopak – z reality vychází, ale výrazně ji tvarově i barevně zjednodušuje. Výtvarný směr se formoval v průběhu 20. století a vychází z kubismu. Postupem času se dočkal mnoha modifikací a pronikl i do zdánlivě nesouvisejících oborů jako je fyzika nebo optika. Mezi nejznámější představitele patří Jean Dubuffet, Paul Klee, Jackson Pollock, ale i našinec František Kupka.  

Unikátní obrazy, které u sousedů nenajdete

  Tak, teorii máme za sebou a můžeme se vrátit k tomu, co nás skutečně zajímá, internetovému obchodu s abstraktními obrazy do bytu. Nenajdete na nich sice podpisy světoznámých velikánů, ale i tak jde o skutečně povedené kousky. Stojí za nimi slovenští autoři a nikde jinde je nekoupíte. Exkluzivní motivy jsou přehledně rozděleny dle barevnosti, což nákup výrazně zjednodušuje. Nebudete se muset prokousávat desítkami obrazů, které se by se svou barevností do vašeho interiéru příliš nehodily a rovnou se zaměříte na barevné kombinace, které vás skutečně zajímají. Všechny obrazy jsou k mání v několika rozměrových variantách a v případě zájmu si můžete nechat individuálně upravit motiv.  

Když se krása snoubí s kvalitou

  Všechny obrazy na plátně jsou tištěny špičkovou profesionální 12-inkoustovou technikou, která byla navržena speciálně pro tyto účely. Všechna plátna již byla ručně natažena a připevněna na blind rám (standardně o tloušťce 22 mm, ale na přání je možno dodat i 35 mm rám) a vám nezbývá, než obraz pověsit. Zajímá vás, jak dlouho tištěné obrazy vydrží? Kvalita tisku vás příjemně překvapí – životnost činí více než 50 let, aniž by obraz jakkoliv vybledl a ztratil barevnost. Starosti si nemusíte dělat ani s dopravou, obrazy jsou pečlivě zabaleny a proti případným škodám navíc pojištěny. Tak na co ještě čekáte? Najděte si svého favorita, díky kterému bude vaše bydlení zase o něco útulnější...

Publikováno: 02. 04. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: abstrakce | abstraktní obrazy | dekobraz.cz | modení obrazy | obrazy do bytu | obrazy na plátně