Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Dopřejte si matraci, na které konečně dobře vyspíte

Trpíte bolestí hlavy a pocitem únavy i přesto, že denně naspíte šest, sedm, či dokonce více hodin? Dostatek spánku je jistě hlavním faktorem, který ovlivňuje to, zda budeme následující den fungovat na sto procent, ale neméně důležitá je i jeho kvalita. Můžete spát třeba deset hodin denně, ale pokud se bude jednat o nekvalitní spánek, baterky vám nedobije. Sousloví „kvalitní spánek“ je v současné době skloňováno především v souvislosti s výběrem vhodné matrace. Právě ona má totiž zcela zásadní vliv na to, jak se vyspíme.

Životnost matrace  – kdy je nejvyšší čas vyměnit starou matraci za novou?

Zkuste si sami odpovědět na otázku, jak je stará vaše postel či matrace. Pět, nebo dokonce deset let? Pokud jste nekupovali opravdu drahý model, je velmi pravděpodobné, že je po těch letech značně proleželá, a proto ke spánku nevhodná. Jsou-li nerovnosti vidět na první pohled, neměli byste na nic čekat a honem si pořídit novou matraci.

V současné době skutečně není problém sehnat kvalitní matrace za výhodnou cenu. I renomovaní prodejci se předhání v atraktivních nabídkách a často narazíte na akce 1+1 matrace 18 cm. Můžete si tak pořídit matraci pro sebe, ale také pro svého partnera za cenu jedné.

Jakou matraci zvolit a kde se po ní poohlédnout?

Matrace jsou k mání ve všech možných velikostech a technických provedeních. Tuhost matrace zvolte podle toho, zda se vám lépe spí na měkkém, či tvrdším povrchu. Obecně platí, že dražší matrace jsou kvalitnější, ale pokud zapátráte, najdete celou řadu značkových matrací, které jsou levnější než méně kvalitní kousky od jiných výrobců. Mezi vyhlášené matrace patří matrace od českého malovýrobce na Bazyl.cz, které se vyrábějí i v dětských velikostech. V nabídce najdete množství variant včetně exkluzivních ortopedických, sendvičových a vrchních matrací včetně příslušenství k nim. Nechybí ani hotelové matrace.

Nezapomeňte na to, že i děti by měly mít kvalitní matrací, která jim nedeformuje záda. V případě, že trpíte alergií, se vám bude hodit matrace z antialergenních materiálů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *