Dopřejte si na zahrádku trochu exotického dřeva

Dopřejte si na zahrádku trochu exotického dřeva

Pokud se již nyní nemůžete dočkat příjemného posezení na zahrádce, zpříjemněte si čekání nákupem nového zahradního nábytku. Co na tom, že u nás spíše než eukalyptus a teak, rostou duby a smrčky. Exotické dřeviny rozhodně nejsou doménou pouze dalekých krajů a celkový ráz typicky české zahrady naopak umocní. A to bychom nebyli my, kdybychom vás nenasměrovali tam, kde na vás čeká opravdu bohatý výběr překrásného nábytku nejen ze dřeva, ale i z umělého ratanu. Ten má oproti přírodnímu materiálu obrovskou výhodu – odolá rozmarům počasí a můžete ho proto nechat venku i přes zimu. Navíc je imunní vůči plísní a nemusíte se bát, že se z něj oloupe barva.

Vítejte na NAZA!

Naza.cz je zbrusu nový internetový obchod, který provozuje společnost Texim s.r.o. Firma je na českém trhu již od roku 1991 a nabízela různé druhy těsnění a gumárenské zboží a právě s tím si ji většina klientů spojuje. V roce 2005 mezi svůj sortiment začlenila i zahradní nábytek a chlubí se nejnižšími cenami na trhu. I přesto však na prvních 30 zákazníků čeká 15 % sleva, díky které je zboží ještě dostupnější. A protože je Texim přímým dovozcem a zboží drží skladem, můžete mít nový nábytek doma už na druhý den. Vybrat si můžete mezi dvěma druhy eukalyptového dřeva, akácie, teaku, meranti a již zmíněného umělého ratanu. A jaké jsou přednosti jednotlivých dřevin?
  • Teak není náročný na údržbu a díky vysokému obsahu olejů snadno odolá parazitům a přírodním škůdcům. Problémy mu nečiní ani deštivé počasí či sníh.
  • Akácie vás na první pohled zaujme příjemnou barvou s jemnou plamennou strukturou. Krásný vzhled však není jedinou výhodou, nábytek z akácie je vysoce trvanlivý a budete-li se o něj dobře starat, pravděpodobně si ho budou užívat i děti vašich dětí.
  • Za akácií a teakem ovšem nezaostává ani eukalyptus, který je velmi tvrdý a tedy i odolný. Správná údržba zaručí dlouhotrvající perfektní vzhled a vlastnosti.
Zahradní dřevěné sestavy si můžete objednat online nebo navštívit vzorkovou prodejnu v Hradci Králové a přivonět si k luxusnímu přírodnímu materiálu naživo.