Kam na exotickou dovolenou? Maledivy dokonale pohltí

Kam na exotickou dovolenou? Maledivy dokonale pohltí

Rádi byste vyrazili na exotickou dovolenou, ale nevíte, kterou destinaci si vybrat? Nedovolte, aby vás váhavost brzdila v objevování kouzelných míst naší planety. Máme pro vás tip, kterému určitě podlehnete. Vyrazte na Maledivy, ostrovní stát v Indickém oceánu. Věřte, že na dovolenou Maledivy nikdy nezapomenete!

Trocha zeměpisu nikoho nezabije

Maledivy jsou ostrovní stát, který se rozkládá v Indickém oceánu. První ostrovy najdete 500 km jihozápadním směrem od Indie. Ostrovů je celkem 1196, přičemž obydlených jich je pouze kolem 200. Nadmořská výška nikde nedosahuje výše než na 2,5 m, což z Malediv dělá nejníže položený stát na světě. Hlavní město se jmenuje Male. V čele státu stojí prezident. Platí zde islámské právo šaría. Jediné povolené náboženství je islám.

Jak je to na Maledivách s turismem?

Maledivy jsou velmi vyhledávaný turistický cíl. V roce 2015 je navštívilo více než 1,2 turistů. Lákají je především nádherné pláže a průzračně čisté moře. K dispozici je mnoho hotelů a resortů nabízejících různorodé vyžití. Obyvatelé jsou k turistům přátelští. Díky tomu, že angličtina je druhým úředním jazykem na Maledivách, není těžké se zde domluvit. Maledivy dovolená je zážitek na celý život.

Podívejte se na Maledivy i vy!

Lákají vás fotky z Malediv, ale bojíte se, že nezvládnete exotickou dovolenou zorganizovat? Nevadí. Cestovní kancelář Monoi vám vytvoří exotickou dovolenou na míru. Vše přizpůsobí vašim požadavkům, abyste si svou cestu do Asie opravdu užili. Vzhledem k počasí je na exotickou dovolenou na Maledivách nejlepší období od ledna do dubna. Pokud byste vycestovali v létě, museli byste počítat s dešťovými přeháňkami. Pro cestu na Maledivy je třeba vyplnit registrační lístek a mít s sebou dostatečný finanční obnos. Váš pas musí být platný nejméně šest měsíců po návratu domů. S vyřízením formalit vám samozřejmě pomůže cestovní kancelář.

Publikováno: 25. 08. 2019

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam