Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Vyrobit se dá úplně všechno

Doby, kdy konstruktéry a techniky limitoval software, jsou nenávratně pryč. Díky profesionálnímu řešení společnosti 3E PRAHA ENGINERING a.s., systému SolidWorks, je možné i to, co bylo ještě nedávno nemožné. Ale vše pěkně popořádku. Akciová společnost 3E PRAHA ENGINERING funguje od roku 1990 a v počátku se zabývala distribucí software. V dalších letech začala nabízet převážně CAD/CAM/PDM systémy a související aplikovaný support z oblastí technologické přípravy výroby a konstrukčních prací. Momentálně patří mezi největší dodavatele a to nejen u nás, ale i na Slovensku.

Solidní práce

Vraťme se však k samotnému SolidWorks. Program plně podporuje konstrukční proces a to od úvodního koncepčního návrhu až po tvorbu výrobní dokumentace. Obrovskou výhodou je user-friendly a logicky uspořádané uživatelské rozhraní, na které zákazníci nedají dopustit. Všechny důležité funkce jsou přesně tam, kde mají být, což výrazně přispívá ke zvýšení produktivity a lepším výsledkům. Ať už je vašim cílem součástka netradičního tvaru, potrubí, kabeláž nebo rozsáhlá pohyblivá soustava, vždy se budete moct plně soustředit pouze na práci samotnou a ne na složitosti využívaného software. SolidWorks však není jediný konstrukční CAD systém, který 3E PRAHA ENGINERING nabízí. Za zmínku stojí i univerzální modelovací systém KeyCreator, který umožňuje nejen zpracování zcela nových zadání, ale i načtení, opravu a export již vytvořených dat.

A co dál?

Nabídka software se neomezuje pouze na konstrukční CAD. V portfoliu 3E PRAHA ENGINERING najdete také software pro obrábění CAM (HSMWorks, SurfCam), analýzu a simulaci (SolidWorks Simulation a SW Flow Simulation), architekturu a stavebnictví (SketchUp, DataCAD, Arcon, Artlantis), zobrazování CAD dat (SpinFire), správu dokumentace (SolidWorks Enterprise), technickou ilustraci (3DVia Composer) a kontrolu a měření CMM (Pas CMM). Ve všech případech se jedná o perfektní profesionální řešení, které vám usnadní spoustu práce. Více informací najdete na 3epraha.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *