Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Renovace veteránů vyžaduje čas. Nemáte ho?

Vlastnit veterána je snem mnoha mužů, nicméně málokdo v první chvíli vidí tu spoustu práce, která se za takovým krásným historickým vozem skrývá. I když máte štěstí a pořídíte ho v pěkném stavu, je třeba se o něj starat. A pokud ho kompletní renovace teprve čeká, máte o zábavu na dlouhou dobu postaráno.

Někteří si ten proces renovace veteránů užívají. Rádi si svoje autíčko vypiplají k dokonalosti a následně se jím budou chlubit. Jsou ovšem i tací, kteří by raději přišli k hotovému a přesunuli se už do fáze, kdy mohou s historickým vozem vyjíždět na projížďky a na všechny úžasné srazy veteránů. Patříte také do té druhé skupiny? Pak vás potěší informace, že renovaci a péči o veterána můžete svěřit do rukou někoho jiného.

Renovace veteránů Ostrava k vašim službám

Pokud to máte aspoň trochu blízko do Ostravy, zastavte se u Petra Válka a jeho týmu, který automobily žije. Nejznámější je svými aktivity na poli automobilových závodů, mezi místními je známý rovněž jeho autoservis Ostrava. On ale kromě jiného také renovuje stará auta, a to už dlouhá léta. Stavte se podívat, třeba v areálu firmy zrovna narazíte na nějakého pěkného veterána, který prochází proměnou.

Na rozdíl od vás si tým Petra Válka poradí s klempířskými, mechanickými, čalounickými i lakýrnickými pracemi, takže výsledkem může být v podstatě zcela nově vypadající automobil. Pěkný příklad kompletní renovace Fiatu 520 z roku 1928 si můžete prohlédnout na jejich webu.

Tip: Jestli veterány zbožňujete, ale nechystáte se kupovat vlastní, domluvte si přes Válek Group jeho pronájem.

Veterán jako dobrá investice

Renovace starého automobilu samozřejmě něco stojí. Na druhou stranu, veterány jsou považovány za dobrou investici. Jejich hodnota s časem roste, takže jednoho dne je prodáte za vyšší částku a vyděláte. Kupovat je jenom pro peníze ovšem nemá moc význam, veterán potřebuje lásku a péči.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *