Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Dostaňte se do formy díky nutriční typologii

Spousta z nás by dala za „osvědčený“ návod na téma „jak zhubnout“ téměř všechno. Není se čemu divit, počet lidí, kteří zápasí s nadváhou nebo dokonce obezitou, se rok od roku zvyšuje a jen málokdo boj s nadbytečnými kily vyhraje. Ale jak je to vůbec možné, když můžeme držet tolik druhů diet, za které se zaručují i známé osobnosti? Některé z nich jsou skutečně důmyslně sestavené, ale je logické, že nemohou fungovat u každého. Organismus každého z nás je více či méně odlišný a program, díky kterému zhubla vaše nejlepší kamarádka, může být pro vás naprosto nevhodný. Přesto však existuje ultimátní řešení – nutriční typologie. Ještě jste o ni neslyšela? V tom případě se pohodlně usaďte a přečtěte si o dietě, která opravdu funguje. Našli jsme ji na webu www.rychladieta.cz.

Nechte si sestavit individuální program

Přestaňte vyhazovat peníze za diety, které nemají smysl. Přestaňte týrat svůj žaludek přijímáním potravin, které byste za normálních okolností nepozřeli. Nutriční typologie je unikátní program, který je založen na určení typu spalování. A právě na základě nutriční typologie vám výživový specialista sestaví jídelníček, který vám padne na míru. A to doslova.

Chcete-li rychle zhubnout, domluvte si konzultaci s odborníkem a to prostřednictvím formuláře na webu www.rychladieta.cz. Máte-li o dietě pochybnosti, nezapomeňte si přečíst, kdo za ní stojí. Garantem projektu je Dr. Petr Fořt, Csc, uznávaný odborník, který napsal již 20 knih na téma výživového poradenství.

Lepší život už za dvě stovky

Cena konzultace je symbolických 200 Kč a dozvíte se na ní vše o svém nutričním profilu. Dostanete individuální program diety, díky které se vaše hmotnost trvale sníží zároveň obdržíte seznam doporučených a nevhodných potravin. Během konzultace se vám dostane i spousty cenných rad, na základě kterých budete schopni zlepšit svůj životní styl.

Rychlá dieta vás zbaví nadváhy, vnitřního tuku a neforemné postavy. Budete se opět cítit jako dřív a zlepší se nejen vaše fyzická kondice, ale také psychika. Nebudete propadat stresu a únavě a budete se cítit plná elánu. Na rodzíl od jiných nebudete riskovat těžce vydělané peníze a vlastní zdraví, Nezapomeňte si přečíst, jak dita pomohla ostatním. Příběhy o hubnutí najdete na zmíněném webu.