Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Luxusní dovolená na zámku s rodinou

Nejen partnerské, ale také rodinné vztahy potřebují občas oživit a ozvláštnit nějakým společným zážitkem. Rodiče získají čas se zastavit, povykládat si s dětmi více do hloubky a obnovit spojení, které mezi nimi je. Skvělým místem na podobný rodinný pobyt může být luxusní zámecký hotel se stoprocentním servisem. Výborné snídaně a večeře vybízí k dlouhému posezení a rozhovorům, příjemné wellness je vhodné pro odpočinek všech členů rodiny a přes den se můžete vydat na společný výlet za turistikou nebo některou blízkou památkou UNESCO. Všechny zmíněné možnosti nabízí Chateau Herálec, krásný hotel v srdci Vysočiny.

Proč s rodinou na zámek?

Ubytování na zámku bude jistě jedinečným zážitkem pro celou rodinu. Menší děti si budou užívat zvláštní zámecké atmosféry jako z pohádky, rodiče si mohou užít dobrého vína a procházek po starém anglickém zámeckém parku, který ocení i větší děti, protože nabízí dostatečné množství prostoru pro volný pohyb a dětské hry.

Tipy na výlety v okolí

Chateau Herálec má navíc v okolí obrovské množství cílů pro případné výlety. Oblíbené je především historické jádro malebné Telče, unikátní a zachovalá židovská čtvrť v Třebíči či slavný Santiniho kostel sv. Jana Nepomuckého na Zeleného hoře ve Žďáru nad Sázavou. Na všech těchto místech se dá strávit nádherný den plný toulání spojeného s návštěvou některé ze skvělých kaváren či restaurací. Děti možná ocení také výpravu do některého historického hradu či zámku v okolí. Za zmínku určitě stojí Pernštejn.

V příjemné vzdálenosti najdete ale i další tipy na zajímavé výlety. U dětí je hodně populární zejména Muzeum kuriozit v Pelhřimově, malá, ale příjemná ZOO Jihlava a westernové městečko Šiklův mlýn, kde se dokonale zabaví, a ještě něco dozví úplně celá rodina.

Společná rodinná turistika

Velkým zážitkem může být také společná procházka na čerstvém vzduchu. Mnohým bude možná stačit zámecký park, ale tím možnosti v okolí rozhodně nekončí. Z hotelu je to totiž velmi blízko do Žďárských vrchů, což je jedna z ekologicky nejčistších a nejzachovalejších částí naší republiky doslova prošněrovaná stovkami kilometrů nádherných turistických tras, které se vinou podél velkolepých skalních útvarů.

Klidné večer v historických kulisách

Pobyt na zámku je především sám o sobě velkým zážitkem. Děti i rodiče budou nadšení ze prostorných a velkolepých zámeckých pokojů, skvělého výběru jídla a společných prostorách, které jsou mimo jiné doplněny o obrazy starých mistrů. Obrovskou oblibu si i mezi dětmi získalo také zámecké Spa by L’Occitane, které mohou děti do deseti let navštěvovat až do devatenácté hodiny.

V hotelu si pro hosty připravili taky unikátní Knihu zážitků, kde můžete vybírat spousty skvělých tipů na zajímavé výlety a program, který vám přátelský hotelový personál dokáže snadno zajistit. Jízda kabrioletem, projížďka na koni, let balónem a mnoho dalšího.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *