Držák na monitor NB F100: Praktický elegán, který vám usnadní práci na počítači

Držák na monitor NB F100: Praktický elegán, který vám usnadní práci na počítači

Používáte-li stolní PC, pravděpodobně čas od času měníte pozici LCD monitoru. Sem tam ho otočíte, snížíte, zvýšíte, posunete dozadu, dopředu... a cítíte, že to není ono. Namísto toho, aby se pozice monitoru přizpůsobila vašim aktuálním potřebám, musíte dělat kompromisy na úkor vlastního komfortu. A trávíte-li před obrazovkou spoustu času, začnete svůj monitor nesnášet. Naštěstí existuje elegantní řešení v podobě stolního držáku. My vám představíme model, který se chlubí celou řadou zajímavých vlastností.

Flexibilní, kvalitní a vkusný

Stolní držák monitoru NB F100 ocení běžný uživatel i profesionál. Díky své flexibilitě patří k tomu nejlepšímu, co je v daném segmentu k mání a vsadíme se, že na něj nedáte dopustit ani vy. Ať už se budete dlouhé hodiny „hrabat“ v tabulkách v Excelu, brouzdat na sociálních sítích nebo hrát hry, zamilujete si ho. drzak-na-monitor Dost nicneříkajících superlativů. Vás zajímají konkrétní parametry, které souvisí se změnou polohy monitoru. Držák NB F100 umožňuje nastavení vzdálenosti, náklonu, výšky a rotace. Propůjčuje monitoru maximální variabilitu a jestli se na něj budete chtít dívat á la Spiderman, klidně můžete. Držák NB F100 vyniká kvalitním zpracováním a v žádném případě vám nebude hyzdit pracovní plochu. Chlubí se elegantním designem a atraktivním nerezovým hávem. Udrží obrazovky o hmotnosti od 1,5 kg do 7 kg, které podporují standard VESA 75x75 nebo 100x100. Optimální velikost displeje je 17'' až 27''. drzak-monitoru

Kde držák NB F100 seženete?

Rozhodli jste se, že si ho praktického pomocníka pořídíte? Seženete ho u specializovaného prodejce Fiber Mount s.r.o., který provozuje internetový obchod www.drzakyastolky.cz. Spolehlivá firma působí na trhu již od roku 2008 a má velmi kladné hodnocení na serveru Heureka. Zboží je k mání za bezkonkurenční ceny a v případě potřeby vám odborníci ochotně poradí s výběrem.

Publikováno: 17. 02. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: držák na monitor